Umowa - Warto wiedzieć

Znaleziono:

1024 Artykułów "umowa"


7316 Pytań i odpowiedzi "umowa"


2340 Tematów na forum "umowa"


31368 Interpretacji podatkowych "umowa"


UMOWA - ARTYKUŁY

UMOWA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

UMOWA - FORUM PRAWNE

 • Witam, Chciałbym się podzielić z wami sytuacją jaka mnie spotkała i poprosić i radę co robić. Otóż zamówiłem sobie abonament na telefon u jednego z operatorów telefonii komórkowej. Umowa (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam was. Mam taki o to temat,rodzice mi przepisali dom z działką w formie darowizny parę lat temu,rodzice żyją. W akcie jest zapis schedy spadkowej (ale orientuję się że to nie chroni mnie przed (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Kupiłem skuter i zapłaciłem podatek pcc3. Pojechałem do wydziału komunikacji gdzie dowiedziałem się, że mam błedną umowe kupna-sprzedaży, ponieważ nie ma w niej danych współwłaściciela. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Wynajmowane jest mieszkanie przez 3 dziewczyny (kazda w swoim pokoju), o czym wie wynajmujący. Umowa jest podpisana na jedną. W umowie jest wspomniane, ze nie mozna wynajmowac mieszkania osobom (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Wynajmuję bliźniak, w którym za zgodą wynajmującego prowadzę firmę graficzną. W grudniu złożyłem wypowiedzenie zachowując 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Pod dużą presją (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie, proszę o pomoc. W połowie marca 2019r. zadzwoniła do mnie kancelaria windykacyjna z informacją, że operator telefonii PLAY nałożył na mnie karę w związku z zerwaniem umowy. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

UMOWA - INTERPRETACJE PODATKOWE