e-prawnik.pl Porady prawne

Urlop - Warto wiedzieć

Znaleziono:

289 Artykułów "urlop"


1175 Pytań i odpowiedzi "urlop"


1066 Tematów na forum "urlop"


URLOP - ARTYKUŁY

URLOP - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

URLOP - FORUM PRAWNE

 • Dzień dobry, proszę o poradę/informację. U obecnego pracodawcy jestem zatrudniona na podstawie umowy o pracę ponad 20 lat. Należny mi urlop to 26 dni. W tym roku jednak pracodawca pozwala mi na (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Obecnie przebywam na urlopie dla poratowania zdrowia ( sama końcówka) Dyrektor po tym urlopie zleca mi odbycie urlopu zaległego w wymiarze 8 tygodni. Pytanie moje jest takie czy jesli podczas tego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry. Krótko opiszę swoją sytuację, nie znam się kompletnie na tych wszystkich przepisach więc chciałabym się dowiedzieć czy wszystko jest tak jak powinno. Ze względów zdrowotnych (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry. Proszę o poradę. 04. 10.2018r. Przebywałam na ciążowym zwolnieniu lekarskim. Od 14.02.2019 przeszłam na urlop macierzyński. Od 13.02.2020 przeszłam na urlop wychowawczy w najwyższym (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Do 23 września jestem na urlopie macierzyńskim, zadzwoniłam do szefowej, ponieważ chciałam złożyć wniosek o zaległy i bieżący urlop wypoczynkowy (52dni) a zaraz po nim o wychowawczy. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, czy ktoś pomoże mi wyjaśnić jak wygląda sprawa z urlopem wypoczynkowym? Zacznę od początku. W lutym 2020 roku rozpocząłem swoją pierwszą pracę na umowę o pracę. Na umowie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, przyjęłam się do pracy na pełen etat we wrześniu 2017 roku (wcześniej nigdzie nie pracowałam) i wówczas nie byłam studentka, gdyż przerwałam studia. Wznowilam je w marcu 2019 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam pytanie odnośnie urlopu bezpłatnego w czasie praktyk u innego pracodawcy. Pracuje w firmie od ponad 4 lat, ostatni czas na 4/5 etatu ponieważ studiuje weekendowo. W ramach studiów muszę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam problem jest następujący Pracuje w sklepie w którym wymiar godzin to 10, 7-17 pracujemy w 2 osoby jesteśmy zatrudnieni na umowę o pracę na czas nieokreślony pracujemy po 8 godzin w systemie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Posiadam umowę na czas nieokreślony, posiadam 20 dni urlopu. W czerwcu dostałem telefon od pracodawcy ze wysyla mnie na 2 tygodnie urlopu, z związku ze moj pracodawca wziął tarcze 4.0 pracujemy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)