e-prawnik.pl Porady prawne

Uszkodzenie ciała - Warto wiedzieć

Znaleziono:

39 Artykułów "uszkodzenie ciała"


107 Pytań i odpowiedzi "uszkodzenie ciała"


14 Tematów na forum "uszkodzenie ciała"


USZKODZENIE CIAłA - ARTYKUŁY

USZKODZENIE CIAłA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

USZKODZENIE CIAłA - FORUM PRAWNE

 • Na ścieżce rowerowej dochodzi do wypadku, pieszy i rowerzysta. Rowerzysta otarcia i uszkodzony rower, pieszy złamana ręka i potłuczenia. Teraz pytanie, rowerzysta będzie płacił odszkodowanie czy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Aloha. Dzisiaj w drodze do pracy uległem \"uszkodzeniu ciała\" w tramwaju. Motorniczy zachamował tak ostro że zleciałem z krzesła i walnołem nosem w krzesło na przeciw, wiele innych osób się (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy zakłucie ostrym sprzętem medycznie ostrym jest wypadkiem przy pracy w rozumieniu przepisów art. 3 w związku z art. 2 ustawy o świadczeniach z tyt. wypadków przy pracy i chorób zawodowych z 2002 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Ile czasu mam na dostarczenie L4 do pracodawcy? Czy jeżeli poinformuje szefa/szefową o tym że przez chorobę lub uszkodzenie ciała nie jestem w stanie dostarczyć mu L4 to szef powinien kogoś do mnie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam takie pytanko dotyczące spraw o odszkodowanie przyznawane z racji wypadku komunikacyjnego (uszkodzenie ciała). Kojarzy może ktoś z Was mec. A. Mikołajczyk z łódzkiej kancelarii Meritum? Korzystaliście (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam pytanie. Mąż koleżanki troszkę narozrabiał i grozi mu sprawa o odszkodowanie za uszkodzenie cudzego ciała. Pomijam fakt, że cała ta sprawa jest mocno naciągana ale to już nieważne. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Jakiś czas temu miałem kolizję w Niemczech(wjechałem w tył auta i praktycznie nic się nie stało tylko lekkie ślady na tylnym zderzaku) i nie dawno mi przyszedł list z oskarżeniem o uszkodzenie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam mam problem.Miałam zdażenie takie że porypana żona kolegi wmawiała mi ze mam romans z jego facetem przyszła z dzieckiem i na klatce schodowej wrzeszczała wiec wyszłam do niej a ta z łapami (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Podczas meczu piłki nożnej zostałem brutalnie sfaulowany w wyniku czego skręciłem kolano (uszkodzenie kości, więzadeł, łękotek itd.) Na skutek kontuzji przebywam na zwolnieniu lekarskim wobec (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • WITAM SERDECZNIE! Proszę o poradę. Ostatniej nocy zwróciłem uwagę dwudziestoparoletniemu mieszkańcowi mojej ulicy, że nie będę dłużej tolerował po raz kolejny b.głośnych krzyków (godz. 3 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)