Warunek - Warto wiedzieć

Znaleziono:

258 Artykułów "warunek"


423 Pytań i odpowiedzi "warunek"


55 Tematów na forum "warunek"


648 Interpretacji podatkowych "warunek"


WARUNEK - ARTYKUŁY

WARUNEK - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

WARUNEK - FORUM PRAWNE

 • Witam, po przeszukaniu forum nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, ani na jego elementy. Sytuacja jest następująca Część rodziny uwłaszcza się na gruntach należących do moich pradziadków (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy jeśli nie będąc rolnikiem otrzymam zgodę od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa na zakup ziemi rolnej, na cele rolnicze, może to być podstawą do otrzymania zgody na budowę zabudowy zagrodowej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Cześć i czołem, mam zapytanie odnośnie kwestii stypendium socjalnego na studiach. 28 stycznia siostra zakończyła studia kończące się tytułem magistra. Ponadto jest w trakcie studiowania innego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ogłasza nabór na stanowisko Asystent w dziale prawnym Miejsce wykonywania pracy: Krosno Osoba zatrudniona na tym stanowisku (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Rodzice posiadają działkę 3,24ha działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego (zabudowa zagrodowa). Czy jeżeli podzielimy działkę w sposób że otrzymamy dwie działki powyżej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, proszę o pomoc w problemie. Czy konieczne jest dostosowanie ściany budynku mieszkalnego jednokondygnacyjnego (datowanego na 1926 rok) położonego na działce poniżej 16m szerokości zgodnie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

WARUNEK - INTERPRETACJE PODATKOWE