Warunki - Warto wiedzieć

Znaleziono:

1282 Artykułów "warunki"


2953 Pytań i odpowiedzi "warunki"


730 Tematów na forum "warunki"


2539 Interpretacji podatkowych "warunki"


WARUNKI - ARTYKUŁY

WARUNKI - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

WARUNKI - FORUM PRAWNE

 • Witajcie, Jakiś czas temu zakupiłem drukarki wielkoformatowe, Chciałbym rozpocząć działalność. Żeby pracowały prawidłowo musi być zachowana prawidłowa temperatura i wilgotność, która (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam, bardzo prosze o pomoc!! w tym roku staralam sie o mieszkanie z gminy, mimo zlych warunkow i spelnienia kryterium dochodowego nie dostalam sie na liste. moja sytuacja wyglada nastepujaco : mieszkam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji zapisu umowy dotyczącego zmiany umowy w jednym konkretnym przypadku. Poniżej zapis umowy: "2. Zgodnie z art. 144 ust. 1 pkt 1 PZP, Zamawiający (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Czy pojazd zbudowany naście lat temu typowy SAM można uznać za pojazd wolnobiezny i go nie rejestrowac tylko kupić OC. Jeśli zdobędę zaświadczenie od rzeczoznawcy iż w/w pojazd jest wolnobiezny (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Żona w czerwcu 2014 urodziła córkę. Wzięła wtedy tylko urlop macierzyński (który zakończył się w grudniu 2014). Ze wzgolędu na sytuację w firmie zgodziła się nie brać urlopu rodzicielskiego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam!moja sytuacja jest tragiczna. Byłam z chłopakiem 4 lata.zaszlam w ciążę.jako że warunki w domu rodzinnym były źle zdecydowałam się zamieszkać u jego rodziców .N trakcie ciąży zdecydowaliśmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

WARUNKI - INTERPRETACJE PODATKOWE