Warunki - Warto wiedzieć

Znaleziono:

1312 Artykułów "warunki"


2953 Pytań i odpowiedzi "warunki"


732 Tematów na forum "warunki"


2542 Interpretacji podatkowych "warunki"


WARUNKI - ARTYKUŁY

WARUNKI - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

WARUNKI - FORUM PRAWNE

 • Witam. Zatrudniłem się w firmie w zeszłym roku, dostałem umowę o pracę i dostaję z tej umowy najniższą krajową. Resztę pensji dostaję regularnie drugim przelewem jako premię, tylko że (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Cześć i czołem, mam zapytanie odnośnie kwestii stypendium socjalnego na studiach. 28 stycznia siostra zakończyła studia kończące się tytułem magistra. Ponadto jest w trakcie studiowania innego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witajcie, Jakiś czas temu zakupiłem drukarki wielkoformatowe, Chciałbym rozpocząć działalność. Żeby pracowały prawidłowo musi być zachowana prawidłowa temperatura i wilgotność, która (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam, bardzo prosze o pomoc!! w tym roku staralam sie o mieszkanie z gminy, mimo zlych warunkow i spelnienia kryterium dochodowego nie dostalam sie na liste. moja sytuacja wyglada nastepujaco : mieszkam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji zapisu umowy dotyczącego zmiany umowy w jednym konkretnym przypadku. Poniżej zapis umowy: "2. Zgodnie z art. 144 ust. 1 pkt 1 PZP, Zamawiający (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Czy pojazd zbudowany naście lat temu typowy SAM można uznać za pojazd wolnobiezny i go nie rejestrowac tylko kupić OC. Jeśli zdobędę zaświadczenie od rzeczoznawcy iż w/w pojazd jest wolnobiezny (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

WARUNKI - INTERPRETACJE PODATKOWE