Wierzyciel - Warto wiedzieć

Znaleziono:

238 Artykułów "wierzyciel"


2043 Pytań i odpowiedzi "wierzyciel"


112 Tematów na forum "wierzyciel"


640 Interpretacji podatkowych "wierzyciel"


WIERZYCIEL - ARTYKUŁY

WIERZYCIEL - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

WIERZYCIEL - FORUM PRAWNE

 • Witam Mam takie pytanie jak pozbyć się komornika za alimenty chce dobro wolinie wpłacać ale wierzyciel się nie zgadza i mam nadpłatę u wierzyciela. mało tego wierzyciel podał mnie do funduszu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, czy okres od zawieszenia przez wierzyciela windykacji komorniczej liczy się do przedawnienia długu? Opis sytuacji: wierzyciel jakieś 8 lat temu zawiesił komornika tylko mojej osobie ponieważ (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Pożyczyłam Pani A pieniądze, nie oddała, narobiła jeszcze innych długów, sprawa w Sądzie, mam wyrok ale Pani A porzuciła pracę, i darowała swoje udziały w kamienicy swojemu bratu Panu B. Nie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam chciałem wziąć w swoim banku limit kredytowy i dowiedziałem się, że nie mogę ponieważ Decyzja negatywna - nie wiedząc czemu więc po rozmowie z Panią ze swojego banku udałem się do KRD (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witajcie. Nie znalazłam nigdzie takiego wątku, więc przedstawię pokrótce problem z nadzieją na choć małą podpowiedź co zrobić Egzekucja komornicza wynikająca z BTE. Komornik zabezpiecza (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Mam taki oto dylemat, czy przekształcać mieszkanie z: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu w odrębną własność? Jak wygląda sytuacja w moim przypadku: 1. spółdzielnia (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

WIERZYCIEL - INTERPRETACJE PODATKOWE