e-prawnik.pl Porady prawne

Wina - Warto wiedzieć

Znaleziono:

66 Artykułów "wina"


367 Pytań i odpowiedzi "wina"


365 Tematów na forum "wina"


WINA - ARTYKUŁY

WINA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

WINA - FORUM PRAWNE

 • Cześć, mam lekki problem z siłownią Fitness Academy i prosiłbym o poradę. Sytuacja wygląda następująco. Byłem członkiem siłowni i we wrześniu ubiegłego roku postanowiłem na miesiąc zamrozić (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem i czy mój problem jest zgodny z tematem tego forum ale chętnie poznam waszą opinię, która może być dla mnie bardzo pomocna. Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem i czy mój problem jest zgodny z tematem tego forum ale chętnie poznam waszą opinię, która może być dla mnie bardzo pomocna. A więc zleciłem pracę remontowe (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Cześć, w tamtym roku nie zapłaciłem faktury za wynajem mieszkania, parę dni temu w EPU zauważyłem że mam z tego powodu wytoczoną sprawę, wartość sporu to 1385 złotych. Wina leży po mojej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry w naszym mieszkaniu doszło do zalania jak się okazało po wykryciu pod posadzką na złączce nie było zacisków czyli ewidentny wina developera.Ubezpieczyciel odmówił odszkodowania z (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam problem ktory spowodowany jest po części moja wina. Otoz wymeldowalam pelnoletnia corke bez jego zgody z mieszkania poniewaz ona sama dobrowolnie opuscila miejsce zamieszkania. Dodam ze (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. A mam pytanie. Mój chłopak prowadzi jednoosobową firmę budowlana. Był na ryczałcie i takie opłacał podatki które mu księgowa wypisywała. Teraz przyszlo pismo z urzędu skarbowego że (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie! Uprzedzam, że post może być chaotyczny bo jestem zdenerwowana... Postaram się wszystko opisać jak najbardziej dokładnie: Kupiliśmy dom. Uzgodniliśmy ze sprzedającą, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mieszkam w wynajmującym mieszkaniu gdzie wyszedl straszny grzyb na ścianach i panielach. Zainfekował wszystkie moje meble.Wlasciel nas obwinia ze to nasza wina ze niby nie palimy w piecu i ze albo zwalczzymy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam wszystkich Podpisałem umowę pośrednictwa w zakupie nieruchomości w wysokości 2%. Na "umowa pośrednictwa w zakupie nieruchomości" jest moje imię, nazwisko, nr tel oraz ZŁY pesel (czy taka (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)