Wolne - Warto wiedzieć

Znaleziono:

194 Artykułów "wolne"


564 Pytań i odpowiedzi "wolne"


230 Tematów na forum "wolne"


3216 Interpretacji podatkowych "wolne"


WOLNE - ARTYKUŁY

WOLNE - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

WOLNE - FORUM PRAWNE

 • Witam, podjąłem decyzję o zakupie swojego pierwszego mieszkania z rynku pierwotnego. Zrobiłem rozeznanie na rynku i udałem się do dewelopera w celu zakupu. Dnia 07.03.2018r. podpisaliśmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Sytuacja krótko mówiąc - Właściciel domu w którym mieszkałem od urodzenia do niedawna jest babcia. Mama mojej mamy.Babcia mieszka w kawalerce w mieście 20 km od wsi w której dom jest. Siostra (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Moje pytanie brzmi czy mozna z dnia na dzień zmienić pracownikowi grafik ? Pracuje w systemie równoważnym do 12 h w galerii handlowej (sklep sieciówka). Przez dwa dni (2x12 h) (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam .Jestem marynarzem pracującym w Pl i mam pytanie czy jest mozliwe bym w ciągu 2 tygodni przepracował w ciągu 168h .Kolejne 2tygodnie mam wolne i tak cały czas .Na zachodzie koledzy pływają (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, od roku jestem zatrudniony w firmie na stanowisku kierowcy, zajmuje się transportem załóg lotniczych w kraju jak i poza nim. W umowie jasno napisane jest co należy do moich obowiązków, mianowicie: (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. To moja pierwsza wizyta i mój pierwszy post. Chciałbym zapytać czy wezwanie na policje w celu przesłuchania po czym odebrałem i tak wezwanie do sądu jest normalne gdy policja przedstawiła (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

WOLNE - INTERPRETACJE PODATKOWE