Zaprzeczenie - Warto wiedzieć

Znaleziono:

14 Artykułów "zaprzeczenie"


82 Pytań i odpowiedzi "zaprzeczenie"


67 Tematów na forum "zaprzeczenie"


1 Interpretacji podatkowych "zaprzeczenie"


ZAPRZECZENIE - ARTYKUŁY

ZAPRZECZENIE - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

ZAPRZECZENIE - FORUM PRAWNE

 • Witam. Od roku czasu toczy się sprawa o zaprzeczenie ojcostwa z powództwa prokuratury przeciwko mojemu bratu, mojego byłej zonie i jego domniemanemu synowi. W chwili, kiedy syn miał 17 lat okazało (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Mam takie pytanie jak pozbyć się komornika za alimenty chce dobro wolinie wpłacać ale wierzyciel się nie zgadza i mam nadpłatę u wierzyciela. mało tego wierzyciel podał mnie do funduszu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Opisze w skrócie swoją historię. Pewnego dnia dowiedziałem się że moja dziewczyna jest w ciąży. Uznałem dziecko za swoje bo nic nie podejrzewałem, nawet niektórzy mówili że podobne, ale po (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam mam następujący problem: mam 2,5miesięczne dziecko mój maż nie jest ojcem biologicznym ale dziecko uznał.chce wyjechac z mała za granice ale maz nie chce sie zgodzic na wyrobienie małej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam jak w temacie chodzi o zaprzeczenie ojcostwa,nie jestem z żoną od 4 lat w tym czasie żona zrobiła sobie dziecko z innym mężczyzną.Wie że to nie moje dziecko ja również,była sprawa o zaprzeczenie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Chciałabym prosić o pomoc, podpowiedź bądź może ktoś był w podobnej sytuacji.... Urodziłam dziecko byłam pewna że partnera, było podobieństwo itd. związek ten był po prostu beznadziejny (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

ZAPRZECZENIE - INTERPRETACJE PODATKOWE