Zmiana imienia - Warto wiedzieć

Znaleziono:

27 Artykułów "zmiana imienia"


49 Pytań i odpowiedzi "zmiana imienia"


21 Tematów na forum "zmiana imienia"


ZMIANA IMIENIA - ARTYKUŁY

ZMIANA IMIENIA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

ZMIANA IMIENIA - FORUM PRAWNE

 • witam jak najlepiej uzasadnić zmianę imienia? Chodzi mi o drugie imię nie pierwsze. Czy trzeba jakieś konkretne powody , czy jeśli napiszę osobiste to wystarczy? Proszę o pomoc. czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W jaki sposób przebiega zmiana nazwiska po rozwodzie? W jakim czasie po rozwodzie musi być dopełniona ta formalność? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Będe wdzięczna za informacje do kogo powinnan się zgłosic w sprawie zmiany swojego imienia. Czy to zakres prawa cywilnego? Czyli do prawnika zajmującego się pr. cywilnym? Chciałabym się dowiedziec (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • jestem obywatelką rosji, od osiemnastu lat mieszkam w polsce (karta stałego pobytu). chciałabym urzędowo zmienić moje dane na te, których używam od trzech lat (polskobrzmiące imię i nazwisko (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam, chciałabym zapytać, jakie formalności trzeba załatwić, aby zmienić imię i nazwisko? chciałabym zacząć życie w innym mieście i nie chcę już używać imienia i nazwiska którego dotychczas (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś udzielił mi informacji na temat zmiany imienia. Na imię mam Aleksandra, jednak od zawsze w rodzinie mówiono do mnie Alena. Tak zawsze się przedstawiałam, nawet (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)