e-prawnik.pl Porady prawne

Zwłoka - Warto wiedzieć

Znaleziono:

22 Artykułów "zwłoka"


151 Pytań i odpowiedzi "zwłoka"


6 Tematów na forum "zwłoka"


ZWłOKA - ARTYKUŁY

ZWłOKA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

ZWłOKA - FORUM PRAWNE

 • dzień dobry, jutro piszę test z prawa cywilnego, wykładowca kazał przygotować odpowiedzi do tych pytań, odpowiedzi mam niestety nie mogę ich tutaj jak "pogrubić" proszę dlatego po prostu usuwam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam piszę z takim problemem; rok temu wynajmowaliśmy mieszkanie (para), od młodego mężczyzny i jego matki (matka spisała umowę a pieniądze szły przelewem na konto syna), płaciliśmy wynajem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam pytanie , jak przepisy określają możliwości zerwania umowy z najemcą, który zwleka z płatnością za wynajem, czy musi minąć jakiś konkretny czas? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Mam taki problem juz ponad miesiąc czekan na oddanie sprzętu z serwisu na poczatku mówili mi że góra dwa tygodnie a tu juz misiąc minął co mogę zrobić?Czy nie nalezy mi się jakieś odszkodowanie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam. miałem pracowac legalnie przez wakacje, umowiona stawka to 2000 za miesiac netto ale po 2 tyg pracy nie mogłem sie doprosic umowy. jest to praca w delegacji, wiec szef sie ciagle miga. onecnie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Otóż sytuacja jest taka. Jest działka i dom - przedmiot spadku. Mój ojciec jest jedynym spadkobiercą tego 'majątku' po jego dziadku(czyli moim pradziadku), wyniko to i z żyjącego potomstwa jak (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)