Zwierzę - Warto wiedzieć

Znaleziono:

30 Artykułów "zwierzę"


28 Pytań i odpowiedzi "zwierzę"


7 Tematów na forum "zwierzę"


ZWIERZę - ARTYKUŁY

ZWIERZę - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

ZWIERZę - FORUM PRAWNE

 • W połowie sierpnia sprzedałam konia, był on wcześniej badany przez lekarza weterynarii na zlecenie kupującej. 22 sierpnia był ponownie badany i stwierdzono u niego wadę (zwyrodnienie stawu w potylicy). (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Za pewne jak większość osób zadaję tu pytanie mając za sobą nie miłą przygodę. Otóż nad ranem kilka dni temu o godzinie 3:25 na drodze krajowej uderzyłem w dzika, który wtargnął wprost (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam pytanie, jak należy rozumieć możliwość polowania na zwierzę? np. jak jest sezon na sarnę to znaczy ża każdy może ją upolować o ile zapłaci potem za nią w kole łowieckim? Czy jedynie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, gdzie powinnam zgłosić fakt przetrzymywania przez mojego sąsiada zwierzęcia niebezpiecznego(moim zdaniem); nie chce pytać sąsiada czy to napewno zwierze dozwolone bo sie domysli ze to ja zawiadomiłam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Niedawno zmarł mój pies, więc pochowaliśmy go w naszym ogródku. Jednak sąsiad straszy mnie, że to nielegalne i że wezwie służby weterynaryjne. Czy popełniłem błąd chowając psa? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Piszę w niezbyt przyjemnej sprawie... Otóż pies mojego sąsiada został przejechany na parkingu osiedlowym. Kierowca pojazdu jechał zbyt szybko jak na taką drogę, a poza tym mógł spokojnie uniknąć (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Przedstawię po sytuację jaka miała miejsce: 2 miesiące temu na teren mojej firmy(teren uzyteczności publicznej Stacja Diagnostyczna-teren otwarty) przybłąkał się bezdomny pies.W ciagu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

NA SKÓTY