Akademia Podatkowa

Firma Deloitte oraz ELSA Poland zapraszają studentów 4 i 5 roku prawa, administracji i ekonomii do udziału w nowej edycji Akademii Podatkowej!

Czym jest Akademia Podatkowa?

Akademia Podatkowa to cykl warsztatów, prowadzonych przez doradców podatkowych Deloitte w największych polskich miastach. To oferta dla tych, którzy chcą uczyć się od najlepszych specjalistów oraz nieustannie doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Zajęcia składające się z wykładów oraz case studies, to okazja do zapoznania się z praktycznymi aspektami pracy doradcy podatkowego. Spotkania odbędą się w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. W każdym z tych miast odbędzie się 7 warsztatów wchodzących w skład Akademii.


Dlaczego warto wziąć udział?

Uczestnictwo w Akademii Podatkowej to przede wszystkim wiedza oraz mocny punkt w CV. Dzięki udziałowi w zajęciach studenci będą mogli w praktyce sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę na temat podatków oraz poznać specyfikę pracy konsultanta. Uczestnicy poznają także funkcjonowanie międzynarodowej firmy oraz ludzi, którzy ją tworzą.

Najlepsi uczestnicy otrzymają książki od Wydawnictwa Prawniczego LexisNexis.


Program Akademii Podatkowej:
  • Wprowadzenie - polski system podatkowy
  • Podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT)
  • Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT)
  • Podatki pośrednie - VAT i akcyza
  • Międzynarodowe prawo podatkowe
  • Podatkowe aspekty fuzji i przejęć
  • Dotacje i ulgi inwestycyjne, w tym fundusze europejskie
  • Zawód doradcy podatkowego w praktyce

Do kogo skierowana jest Akademia Podatkowa?

Akademia Podatkowa skierowana jest do studentów 4 i 5 roku prawa, administracji i ekonomii, zainteresowanych tematyką podatkową. Ze względu na warsztatową formę zajęć liczba miejsc jest ograniczona do 30 uczestników w każdym mieście. Osoby zainteresowane uczestnictwem, po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostaną zaproszone na testy badające umiejętności analitycznego myślenia oraz znajomość języka angielskiego. O zaproszeniu do udziału w programie będzie decydowało spełnienie wymogów formalnych (rok i kierunek studiów) oraz wyniki testów.

TERMIN TESTU REKRUTACYJNEGO w KRAKOWIE:

19 marca 2010 r. (piątek)
Sala 223, ul. Olszewskiego 2

Czas trwania testu to ok. 1,5 godziny.

Rejestracja do 15 marca 2010 r.
pod tym adresem

Źródło: ELSA Kraków

Zespół
e-prawnik.pl

Skomentuj artykuł - Twoje zdanie jest ważne

Czy uważasz, że artykuł zawiera wszystkie istotne informacje? Czy jest coś, co powinniśmy uzupełnić? A może masz własne doświadczenia związane z tematem artykułu?


Masz inne pytanie do prawnika?

 

Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika