Bezpłatne szkolenie w ramach projektu Twoje Prawa w Pracy

Członkowie TBSP UJ Sekcja Pracy, zapraszają na bezpłatne szkolenie w Krakowie z zakresu szeroko rozumianego prawa pracy. Podczas szkolenia poza salą wykładową indywidualnych porad będą udzielać Inspektor Okręgowej Inspekcji Pracy z Krakowa oraz prawnik z Regionu Krakowskiego NSZZ Solidarności. Szkolenie odbędze się 7 grudnia 2011 r. godz. 16.30-20:00 w Auli Collegium Novum w Krakowie.

Patronaty nad projektem objęli: Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Karol Musioł, Państwowa Inspekcja Pracy, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie,  Region Krakowski NSZZ Solidarności.

Plan szkolenia:
1       Podstawy zatrudnienia (zestawienie umowy o pracę, umowy zlecenia,
umowy o dzieło)
2       Umowa o pracę (jej charakterystyka, omówienie instytucji tej umowy)
3       Obowiązki pracodawcy
4       Obowiązki pracownika
5       Zwolnienia grupowe
6       Modele ochrony (czyli do kogo się zwracać po pomoc, PIP, FGŚP, UPP
UJ)
7       Mobbing i molestowanie

Porady prawne

Osoby zainteresowane uzyskaniem zaświadczenia o odbytym szkoleniu proszone są o maila z imieniem i nazwiskiem na adres nzs@uj.edu.pl

Partnerstwo: Miasto Kraków, TBSP UJ Sekcja Prawa Pracy.

Medialnie: portal miasta Krakowa www.krakow.pl, portal www.dlastudenta.pl

Event na facebooku: https://www.facebook.com/event.php?eid=14438471566469

Zespół
e-prawnik.pl

Skomentuj artykuł - Twoje zdanie jest ważne

Czy uważasz, że artykuł zawiera wszystkie istotne informacje? Czy jest coś, co powinniśmy uzupełnić? A może masz własne doświadczenia związane z tematem artykułu?

Masz inne pytanie do prawnika?

Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika