Raport BRE Banku o Społecznej Odpowiedzialności za 2007 rok

14.8.2008

A.J.Zespół e-prawnik.pl

A.J.
Zespół e-prawnik.pl

BRE Bank opublikował już drugi raport o odpowiedzialności społecznej, w którym opisane zostały zrealizowane działania na rzecz poszczególnych grup interesariuszy w minionym roku. W BRE Banku fundamentalną zasadą w komunikacji z otoczeniem i budowaniu relacji z interesariuszami jest postępowanie w sposób etyczny, przejrzysty i odpowiedzialny.

Intencją opublikowania raportu jest zaznaczenie jak duże znaczenie ma odpowiedzialność społeczna w BRE Banku oraz poinformowanie o inicjatywach, które udało się zrealizować z zakresu odpowiedzialnego biznesu w BRE Banku , mBanku jak również w MultiBanku w 2007 roku.
mBank jako dynamiczny i innowacyjny Bank inicjuje i organizuje wiele nietuzinkowych wydarzeń popularyzujących aktywny tryb życia, z kolei Multibank w swoich działaniach społecznych angażuje się przede wszystkim we wspieranie kultury i sztuki w ramach Loży kulturalnej klubu Aqarius umożliwiając zrealizowanie wiele ambitnych przedsięwzięć artystycznych.

Dodatkowo Raport koncentruje się na działaniach Fundacji BRE Banku, która jest jednym z głównych filarów polityki społecznej BRE Banku. Fundacja BRE Banku jest pierwszą fundacją w środowisku bankowym w Polsce i funkcjonuje od 1994 roku. W swych działaniach wspiera szereg akcji mających na celu rozwój edukacji i przedsiębiorczości, ochronę zdrowia i opiekę społeczną oraz ochronę dóbr kultury.


Raport o Społecznej Odpowiedzialności
BRE Bank 2007
 

Porady prawne

Źródło: PKPP Lewiatan, www.pkpplewiatan.pl

Porady prawne

Potrzebujesz porady prawnej?

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik

Oświadczenia i zgody RODO:


Porady prawne