V spotkanie z cyklu "Prawo i medycyna"

23.4.2012

Zespółe-prawnik.pl

Zespół
e-prawnik.pl

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa i Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego ,,Ius et medicina” przy WPiA UW mają zaszczyt zaprosić na piąte spotkanie z cyklu ,,Prawo i medycyna” pt: ”Import finansowy-możliwości i zagrożenia”.

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2012 r.o godz. 20.00 w sali 1.3 w Collegium Iuridicum II przy ul. Lipowej 4 ( WPiA UW).

Gościem spotklania będzie adwokat Paulina Kieszkowska-Knapik, partner w kancelarii Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy, uznany specjalista w zakresie prawa farmaceutycznego. Mec. Kieszkowska-Knapik zajmuje się doradztwem na rzecz firm farmaceutycznych i stowarzyszeń branżowych w zakresie szeroko pojętego prawa farmaceutycznego, w tym zwłaszcza kwestii rejestracyjnych, reklamowych i badań klinicznych. Gość spotkania posiada również doświadczenie w zakresie prawa własności intelektualnej i negocjowała wiele umów w przedmiocie tego prawa oraz doradzała w sprawach rejestracji i unieważniania praw ochronnych na znaki towarowe, występowała również przez sądem w wielu sprawach dotyczących własności przemysłowej. Autorka wielu publikacji w prasie codziennej i specjalistycznej.

Porady prawne

Mec. Paulina Kieszkowska-Knapik jest rekomendowanym prawnikiem w dziedzinie prawa farmaceutycznego w Rankingu Kancelarii Prawnych dziennika Rzeczpospolita. Oceniana przez międzynarodowe wydawnictwa branżowe Chambers Europe oraz PLC Which Lawyer jako jeden z najlepszych ekspertów w dziedzinie prawa farmaceutycznego w Polsce.

Poruszony zostanie temat statusu importu finansowego jego możliwości i zagrożeń wynikających m.in. z wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE.

Organizatorzy przewidują również dyskusję na której może będzie zadać przygotowane pytania lub podzielić się sprzestrzeżeniami dotyczącymi przedstawionego tematu.

Porady prawne

Potrzebujesz porady prawnej?

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik

Oświadczenia i zgody RODO:


Porady prawne