Własność intelektualna - zarządzanie i obrót

28.8.2012

Zespółe-prawnik.pl

Zespół
e-prawnik.pl

Jak obracać własnością intelektualną?

Ustawa z zakresu prawa własności intelektualnej podlega częstej nowelizacji, a kierunek zmian wciąż jest trudny do przewidzenia. Poznaj regulacje prawne i nowoczesne sposoby ochrony własności intelektualnej, której znaczenie stale wzrasta, zwłaszcza w dobie intensywnego rozwoju nowych technologii.

W dniach 15-16 listopada 2012, w Hotelu Mercure Grand w Warszawie odbędą się warsztaty: Własność intelektualna – zarządzanie i obrót”, na które Państwa zapraszamy. To jedyna okazja do zapoznania się ze sprawdzonymi strategiami firm funkcjonujących na rynku w zakresie ochrony praw własności intelektualnej.

Porady prawne

To również doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi i planowanymi zmianami w prawie. Omówione zostaną główne problemy prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej, twórczości pracowniczej oraz know-how przedsiębiorstwa.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty, podczas których eksperci powiedzą m.in.  jak chronić własność intelektualną w technologii Cloud computing, jakie jest ryzyko związane z wprowadzeniem nowego produktu na rynek, jakie klauzule powinny zawierać umowy z pracownikami, jak chronić praw własności intelektualnej w postępowaniu cywilnym, karnym i celnym.

Uwaga: do 17 sierpnia 15% zniżki na uczestnictwo!

Organizator: Nowoczesna Firma S.A.

Kontakt: katarzyna.ciszak@nf.pl, tel. 22 314 14 30

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem warsztatów:

www.wydarzenia.nf.pl

Porady prawne

Potrzebujesz porady prawnej?

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik

Oświadczenia i zgody RODO:


Porady prawne