Wybór zwycięzców oraz Gala Finałowa IV Edycji Konkursu ITele(c)t

23 kwietnia 2010 r.
Jury
wybrało Zwycięzcę IV edycji Konkursu ITele©t oraz przyznało dwa wyróżnienia.

W dniu 22 kwietnia 2010 r. w siedzibie kancelarii Grynhoff Woźny Maliński odbyło się finalne posiedzenie Jury Konkursu ITele©t. Jury wyłoniło Zwycięzcę tegorocznej edycji Konkursu,
a także zadecydowało o przyznaniu dwóch wyróżnień.

Do Konkursu zakwalifikowano 87 prac. Następnie prace, które otrzymały najwyższą punktację lub mocną rekomendację do wyróżnienia, przyznaną przez członka Jury, zostały poddane dyskusji. Laureatów wyłoniono z grona autorów 11 najlepszych prac. Jury
w szczególności brało pod uwagę przydatność rozwiązania dla potencjalnego klienta, jak również jasność i klarowność wywodu.

Porady prawne

Najwięcej trudności sprawił uczestnikom, w przeciwieństwie do ubiegłego roku, kazus dotyczący ochrony znaków towarowych (kazus nr 1). Studenci świetnie poradzili sobie natomiast z kazusem nr 3 z zakresu prawa telekomunikacyjnego. Może to świadczyć o coraz większym zainteresowaniu początkujących prawników tą stosunkowo młodą dziedziną prawa. - Rosnące zainteresowanie kazusem telekomunikacyjnym było dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Przypomnę, że ideą Konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu TMT, jednakże prawa telekomunikacyjnego w szczególności. Większość studentów, która zmierzyła się z kazusem nr 3 uwzględniła np. w rozwiązaniu zmianę stanu prawnego wynikającego z wejścia w życie nowelizacji. - powiedziała Agata Kurek-Stec, Marketing and Communications Manager w Kancelarii.

Nazwiska Laureatów poznają Państwo podczas uroczystego Finału, który odbędzie się
w dniu 4 maja 2010 r. [wtorek] o godzinie 17.30 w Sali Balowej w Pałacu Tyszkiewiczów
i Potockich w Warszawie.
Po ceremonii wręczenia nagród przewidziany jest uroczysty bankiet.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na Galę Finałową!


Zespół
e-prawnik.pl

Skomentuj artykuł - Twoje zdanie jest ważne

Czy uważasz, że artykuł zawiera wszystkie istotne informacje? Czy jest coś, co powinniśmy uzupełnić? A może masz własne doświadczenia związane z tematem artykułu?


Masz inne pytanie do prawnika?

 

Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika