O nas

Porady prawne >> Kim jesteśmy

Michael

Michał Włodarczyk

Radca prawny

Wiceprezes Zarządu Legalsupport sp. z o.o.

Operatora e-prawnik.pl

Jesteśmy najdłużej działającym w Polsce serwisem udzielającym porad prawnych online.


Nasze ponad 15-letnie doświadczenie w pomocy prawnej online pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie.

Pomagamy zarówno przedsiębiorcom w ich działalności, jak i klientom indywidualnym w codziennych sprawach - o czym świadczy bogata baza udzielonych już przez nas porad prawnych, napisanych artykułów i poradników.

Nasz zespół prawników to grupa kilkunastu specjalistow z różnych dziedzin prawa pod kierownictwem współwłaściciela serwisu, radcy prawnego, Michała Włodarczyka. Oferujemy szeroki zakres świadczonych usług: sporządzamy porady prawne, pisma, reprezentujemy przed sądem oraz w urzędach.

Staramy się udzielać pomocy w szybki i konkretny sposób, skupiając się na skutecznym rozwiązaniu problemu - tak, aby treść porady była zrozumiała dla klienta, co pozwoli ominąć podobne przeszkody w przyszłości.

Usługa świadczona jest przez spółkę Legalsupport sp. z o.o., wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy pod numerem KRS 0000108190, z kapitałem zakładowym 683 000,00 zł.

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznik
Oświadczenia i zgody RODO:

Poznaj nasz zespół


Michael

Grzegorz Pawelec

Adwokat

Michael

Michał Włodarczyk

Radca prawny

Michael

Magdalena Sławińska-Rzemek

Doradca podatkowy

Michael

Jakub Spalik

Radca prawny

Michael

Przemysław Lech

Radca prawny

Michael

Anna Ceremuga

Adwokat

Michael

Barbara Suchanek

Adwokat