Porady prawne online

Porady prawne >> Zapytaj prawnika przez internet

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik
Oświadczenia i zgody RODO:

Porady prawne bez wychodzenia z domu.

To proste!


Wypełnij formularz

1. Wypełnij formularz

Opisz swój problem i zadaj pytania.

Jeżeli posiadasz dokumenty związane ze sprawą, które pozwolą nam lepiej zapoznać się ze sprawą, załącz je (skan lub zdjęcie). Z naszych usług możesz korzystać anonimowo, jeśli dokumenty zawierają Twoje dane, możesz je zakryć lub usunąć.


Odpowiedź do 60 min

2. Odpowiadamy do 60 min

Nasz prawnik zapozna się z Twoim pytaniem i prześle Ci ofertę na poradę prawną w Twojej sprawie. Zaproponuje również termin doręczenia porady prawnej.


Porady prawne nawet w 24h

3. Gotowa porada do 24h!

Wybierz dogodny termin, w jakim chcesz otrzymać od nas poradę i dokonaj płatności. W ustalonym czasie otrzymasz gotową poradę, odpowiadającą na wszystkie Twoje pytania, przygotowaną przez nasz doświadczony zespół.

Nasze odpowiedzi zawsze wysyłamy w czytelnie napisanym pliku tekstowym(doc lub pdf). Pozwala Ci to dokładnie zapoznać się naszą odpowiedzią.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości? Pytaj! Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc!

PORADY PRAWNE W E-PRAWNIK.PL


image

Indywidualna, bezpłatna wycena porady prawnej

Pełne koszty poznasz zawsze na etapie negocjacji ceny
image

Gwarancja satysfakcji.

Jesli nasza opinia nie wyjasnia nurtujących Cię kwestii, otrzymasz zwrot pieniędzy!
image

Szybkość

Gotową poradę prawną otrzymasz juz w 24h. Potrzebujesz porady na dziś? Napisz nam o tym!
image

Pytania dodatkowe w cenie porady

Masz pytania lub wątpliwości do otrzymanej porady? Zadzwoń lub napisz, odpowiemy bez dodatkowych kosztów.
image

Wygoda

Porady prawne bez wychodzenia z domu. Kontaktujemy się z Toba mailowo, telefonicznie lub poprzez chat online. Zgodnie z Twoimi preferencjami. Napisz nam o tym!
image

Porada prawna na piśmie

Nasze porady zawsze otrzymujesz w formie dokumentu, dzieki czemu możesz dokładnie zapoznać się z poradą i wrócić do niej w każdej chwili. Każda porada jest napisana zrozumiałym dla każdego językiem.

Udzielamy porad prawnych online od 2002 roku!


Nasze ponad 21-letnie doświadczenie w pomocy prawnej online pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie.

Pomagamy zarówno przedsiębiorcom w ich działalności, jak i klientom indywidualnym w codziennych sprawach - o czym świadczy bogata baza udzielonych już przez nas porad prawnych, napisanych artykułów i poradników.

Nasz zespół prawników to grupa kilkunastu specjalistow z różnych dziedzin prawa. Oferujemy szeroki zakres świadczonych usług: sporządzamy porady prawne, pisma, reprezentujemy przed sądem oraz w urzędach.

Staramy się udzielać pomocy w szybki i konkretny sposób, skupiając się na skutecznym rozwiązaniu problemu - tak, aby treść porady była zrozumiała dla klienta, co pozwoli ominąć podobne przeszkody w przyszłości.

Usługa świadczona jest przez spółkę Legalsupport sp. z o.o., wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy pod numerem KRS 0000108190, z kapitałem zakładowym 683 000,00 zł.

Klienci o naszych poradach prawnych


image
Skorzystałem z dwóch usług porady prawnej online dla danego problemu. Podejście e-prawnik było wielokrotnie lepsze od drugiej firmy. Zapoznano się z wszystkimi materiałami dołączonymi do pytania (5 załączonych pism) i poproszono o dodatkowe informacje które miały związek ze sprawą a nie były przeze mnie załączone. Druga firma nawet nie zapoznała się do końca z materiałami... Szczerze polecam.

Janusz O.

image
Otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na moje pytania a nawet więcej. Cena usługi przystępna, w mojej opinii adekwatna do zadanego pytania. Wszystko przygotowane na czas. Choć trochę się bałam skorzystać z takiej formy pomocy jestem bardzo zadowolona i serdecznie dziękuję.

Elżbieta

image
Dzień dobry, Dziękuję za poradę prawną przygotowaną przez Państwa prawnika. Oceniam ją bardzo pozytywnie we wszystkich aspektach zawartych w ankiecie. W szczególności - obok przytoczenia wszystkich aktów stanowiących podstawę prawną dotyczącą mojej sprawy - istotna jest dla mnie rekomendacja z Państwa strony jak się zachować i jakie działania podjąć (a jakich zaniechać) w relacji z urzędem gminy, którego moja sprawa dotyczy. Dziękuję za pomoc. Zdecydowanie skorzystam z Państwa usług w przyszłości, jeśli tylko znajdę się w sytuacji wymagającej konsultacji prawnej.

Rafał

image
Jestem bardzo zadowolony z merytorycznego poziomu udzielanych opinii prawnych, każda z nich posiada logiczne uzasadnienie oparte nie tylko na podstawach prawnych, ale również orzecznictwie, praktyce sądowniczej oraz przyjętej doktrynie wynikającej z wieloletniej praktyki. Z chęcią polecam każdej zainteresowanej osobie portal e-prawnik, wysoki poziom obsługi klienta, sprawne odpowiedzi na najtrudniejsze pytania w ciągu 24 godzin zasługuje na pochwałę i polecenie każdej osobie potrzebującej pomocy w trudnym gąszczu zmieniających się przepisów.

Zbigniew Srzednicki

image
Gorąco polecam usługi e-prawnik.pl ! Porada fachowa i zrozumiała, cena również w pełni uzasadniona. I to wszystko bez wychodzenia z domu! Dzięki poradzie zrezygnowałem z zakupu działki. Gdyby nie to, zostałbym oszukany przez biuro nieruchomości na blisko 50000zł. Gorąco pozdrawiam cały zespół e-prawnik.pl.

Patryk

image
Opinia prawna została przygotowana rzetelnie i wyczerpująco. Informacje w odpowiedzi są bardzo czytelne, doceniam w szczególności podsumowanie, które jest jasną wskazówką do dalszego postępowania prawnego. Z opinii prawnej korzystam po raz trzeci i jestem zadowolona z profesjonalnej i szybkiej obsługi.

Wiesława

Poznaj nasz zespół


Adwokat Grzegorz Pawelec

Grzegorz Pawelec

Adwokat

Radca prawny Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Radca prawny

Radca prawny Przemysław Lech

Przemysław Lech

Radca prawny

Adwokat Anna Ceremuga

Anna Ceremuga

Adwokat

Adwokat Barbara Suchanek

Barbara Suchanek

Adwokat

Radca prawny Paulina Olejniczak-Suchodolska

Paulina Olejniczak-Suchodolska

Radca prawny