Widzę wiele przesłanek, by odrzucić tę ofertę - mówi "Gazecie" szef UTRiP. Mowa o nowym ryczałtowym abonamencie TP SA z nielimitowanymi rozmowami. Decyzja miała zapaść (...) »
Podwyższenie opłat użytkowników wieczystych nieruchomości Agencji Nieruchomości Rolnych wykorzystywanych na cele mieszkaniowe jest niesprawiedliwe. Użytkownicy wieczyści (...) »
Przy przejściu na emeryturę trzeba się zwolnić we wszystkich miejscach pracy Inaczej, nawet niewiele zarabiając na etacie, można być zmuszonym do zwrotu całego świadczenia. (...) »
Jeszcze przez rok wywiad skarbowy może gromadzić informacje o podatnikach i ich interesach praktycznie bez ograniczeń. Potem przepisy, które go do tego upoważniają, (...) »
|
Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Sporządza umowy cywilnoprawne dla podmiotów profesjonalnych.
Newsletter
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.