Odsetki od depozytów sądowych - kaucji, poręczeń majątkowych i wadiów - były przekazywane do budżetu państwa niezgodnie z konstytucją. Trybunał orzekł w poniedziałek, (...) »
Rozmowa z prof. Witoldem Modzelewskim, prezesem Instytutu Studiów Podatkowych. Rz : Czy firma, która zbywa wierzytelności, a nie zajmuje się zawodowo obrotem wierzytelnościami, (...) »
Chociaż skarga jest przewidziana prawem, to jednak bardzo trudno doprowadzić do merytorycznego jej rozpoznania przez NSA. Przekonuje się o tym coraz więcej przedsiębiorców. (...) »
|
Prowadzi sprawy z zakresu prawa handlowego i gospodarczego. Doradza w kwestiach związanych z prawem zamówień publicznych i w postępowaniach cywilnych, począwszy od drobnych spraw po skomplikowane spory.
Newsletter
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.