Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133.000,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Bezpłatny dostęp tylko dla zarejestrowanych

masz już konto?

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i akceptuję Regulamin serwisu e-Prawnik.pl (więcej)

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej (więcej)

Pomoc prawna dla firm

Potrzebujesz szybkiej informacji prawnej?

Zamawiając usługę "Pomoc prawna dla firm" odpowiedź na zadanie pytanie otrzymasz nawet w ciągu jednego dnia*.

Usługa "Pomoc prawna dla firm" polega na sporządzeniu informacji prawnej dla przykładowego opisu sytuacji i pytań użytkownika. Jeżeli masz problem nie wymagający szerokiej analizy stanu faktycznego, lub dokumentów - Zapytaj Prawnika.

10 pytań na 6 miesięcy
dostęp do treści GRATIS!

cena: 300 zł + VAT

20 pytań na 6 miesięcy
dostęp do treści GRATIS!

cena: 455 zł + VAT

40 pytań na 6 miesięcy
dostęp do treści GRATIS!

cena: 770 zł + VAT

* cena na 1 miesiąc

Infolinia:

tel. 12 34 09 444
mail bok@e-prawnik.pl

Opinie naszych klientów

  • Gollumus

    2013-03-21

    Do wszystkich zainteresowanych, zwróciłem się do serwisu e-prawnik z nadzwyczaj skomplikowaną sprawą spadkową, obejmującą spadek częściowo z zagranicy częściowo z Polski, podział spadku z osobą z zagranicy oraz kwestię zwolnienia z podatku od spadku. Zawiłość tej sprawy i bycie ?odpalanym? oraz odsyłanym gdzieś indziej przez kolejne instytucje (skarbówki i sądy) sprawiło, że wydawała mi się ona czymś nie do rozwikłania. Zdecydowałem się wyłożyć ją specjalistom z e-prawnika: po zaakceptowaniu wyceny porady i odczekaniu 3 dni dostałem odpowiedź: w pełni zrozumiałą dla mnie, laika, jasną i sensowną, która pozwoliła mi też zrozumieć wykrętne zachowanie instytucji, do których wcześniej się zwracałem. W rzeczywistości jest to bowiem sześć różnych spraw (2 sądowe, 2 skarbówkowe, 2 notarialne), które da się załatwić zadowalająco. Uzyskana porada wskazuje mi dokładną drogę i kolejność kroków, jakie muszę wykonać. Ponadto w ciągu następnych 3 dni otrzymałem dodatkowo darmowa już odpowiedź na kilkanaście szczegółowych pytań, dotyczących realizacji. W sumie jestem więc bardzo zadowolony i polecam serwis każdemu, kto stanie przed problemem prawnym, wykraczającym poza najprostsze czynności.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.