e-prawnik.pl InformacjePrzygotowanie kolejowych obiektów dworcowych do obsługi pasażerów
24 Października 2008 GG Śledzik Wykop

Przygotowanie kolejowych obiektów dworcowych do obsługi pasażerów

W czwartek, 23 października 2008 r. na konferencji prasowej w Najwyższej Izbie Kontroli, odbyło się przedstawienie wyników kontroli na temat: stanu technicznego i przygotowania kolejowych obiektów dworcowych do obsługi pasażerów

W konferencji wzięli udział m.in.: wiceprezes NIK, Jacek Kościelniak oraz dyrektor Departamentu Komunikacji i Systemów Transportowych, Krzysztof Wierzejski. 

Dokumenty zamieszczone w BIP:
- informacja pokontrolna (PDF),
- prezentacja z konferencji (PDF),

Źródło: www.nik.gov.pl

Zobacz także:

 

Komentarze do artykułu: Przygotowanie kolejowych obiektów dworcowych do obsługi pasażerów

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online
  • 0
  • 1
  • 2
  • 7
  • 0
  • 2
  • 3

Współpracują z nami

Katarzyna Tomczak
Katarzyna
Tomczak
Michał Włodarczyk
Michał
Włodarczyk

Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Nasz Zespół tworzą aktywni zawodowo profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu Klientów.


Zobacz opinie naszych klientów

Newsletter

Archiwum wiadomości

Sonda

Czy korzystałeś kiedykolwiek z porad prawnych online?

Tagi

Na skróty

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.