Wakaty w drogówce mają załatać policjanci świeżo przyjęci do służby. Zamiast 15 załóg na ulice Warszawy będzie wyjeżdżać 20. Dzięki temu krócej poczekamy na wezwany patrol do stłuczki.
Policjant "nie wlepi" wyższego mandatuManaty za przekroczenie prędkości nie będą wyższe. Policja nie będzie miała ponadto prawa sprzedaży samochodu, jeżeli (...)
Podczas trwającego w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie XXI Finału Ogólnopolskiego Konkursu "Policjant Ruchu Drogowego (...)
W miniony weekend kilkakrotnie próbowano przekupić policjantów województwa kujawsko-pomorskiego. Przypominamy, (...)
Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Nasz Zespół tworzą aktywni zawodowo profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu Klientów.
Newsletter
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.