e-prawnik.pl Prawo na co dzień Prawo administracyjne PozostałeBudżet - konsultacje ze związkami zawodowymi
21 Czerwca 2007 GG Śledzik Wykop

Budżet - konsultacje ze związkami zawodowymi

Pytanie: Czy kierownik jednostki samorządowej (Komendant Straży Miejskiej), w której istnieją związki zawodowe, ma obowiązek konsultowania lub pokazania budżetu jednostki organizacji związkowej przed jego zgłoszeniem do ogólnego budżetu samorządowego?

Odpowiedź:

Ani z przepisów ustawy o związkach zawodowych ani z ustawy o strażach gminnych nie wynika obowiazek konsultacji ze zwiazkiem zawodowym budżetu jednostki. Nie jest więc to warunkiem przekazania budżetu do jednostki samorządu terytorialnego.


Zobacz także:

 

Komentarze do artykułu: Budżet - konsultacje ze związkami zawodowymi

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online
  • 0
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 9
  • 7

Współpracują z nami

Jakub Spalik
Jakub
Spalik
Michał Włodarczyk
Tomasz
Waśniowski

Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Nasz Zespół tworzą aktywni zawodowo profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu Klientów.


Zobacz opinie naszych klientów

Newsletter

Tagi

Śledź najnowsze informacje


Odpowiedzi

Więcej w dziale Odpowiedzi »

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.