Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Gabrieli Zapolskiej 36, kod poczt. 30-126, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133.000,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Bezpłatny dostęp tylko dla zarejestrowanych

masz już konto?

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i akceptuję Regulamin serwisu e-Prawnik.pl (więcej)

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej (więcej)


2009-08-18, 10:23

Dochod utracony.

Kacper

We wrzesniu 2008 roku osoba stracila prace, lecz od pazdziernika do
kwietnia nastepnego roku pobierala zasilek dla bezrobotnych (obecnie
juz nie pobiera). Dochodem utraconym jest miesieczne wynagrodzenie z
utraconej pracy czy roznica (praca-zasilek)? A moze zasilek nalezy
wpisac w dochodzie uzyskanym (chociaz jego w momencie skladania
podania juz nie ma....).
Dziekuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam,
PAK

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Pomoc prawna online

Opinie naszych klientów

  • Magdalena

    ocena usługi:

    Godne polecenia.
  • Dorota

    ocena usługi:

  • HONKI

    ocena usługi:

    Usługa znakomita.
  • Arkadiusz

    ocena usługi:

    Jak zawsze PROFESJONALNIE !
  • Mariusz

    ocena usługi:

  • Robert

    ocena usługi:

  • Mariusz Wierzchowski

    ocena usługi:

    Moje pierwsza porada i jestem pod wrażeniem !!! Uzyskałem mega wyczerpującą informację za rozsądne pieniądze. Od tej pory będę stałym klientem e-prawnik.pl
  • Katarzyna

    ocena usługi:

  • Katarzyna

    ocena usługi:

  • Katarzyna

    ocena usługi:

  • Kazimiera

    ocena usługi:

    bardzo dziękuję za wyczerpującą opartą na konkretnych przepisach opinię, porada prawna mnie zadowala, zdecydowanie polecam . 31.01.2018r
  • Adam Skorupski

    ocena usługi:

    Bardzo konkretna, rzeczowa opinia z przywołaniem dokładnych podstaw prawnych dla poleconych przez prawnika działań. Zdecydowanie polecam. Konkret bez naciągania na koszty.
  • Mariusz

    ocena usługi:

    Wszystkie moje oczekiwania wobec e-prawnik.pl zostały spełnione. Polecam.
  • Dark

    ocena usługi:

    Dziękuje bardzo za pomoc w sprawie zasiedzenia Porada prawna zadowala mnie w całkowitym stopniu jest jasna i zrozumiała.
  • Mariusz

    ocena usługi:

  • Agnieszka

    ocena usługi:

    Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam !!!
  • Ewa

    ocena usługi:

    Po raz kolejny skorzystałam z porady e-prawnik. Nigdy nie zawiodłam się na Ich profesjonalności. Porady jasne, proste, przejrzyste, zrozumiałe. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy borykają się z jakimkolwiek problemem prawnym. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z Waszych usług. Bardzo dziękuję.


Podobne wątki

  • Pity, dzieci i dochody

    Witam! Jest samotna matka (rozwódka) z trojgiem dzieci które w 2005 roku zarobiły troche grosza i teraz trzeba sie z tego rozliczyc. Chce sie Was (...)

  • Pity, dzieci i dochody

    Witam! Jest samotna matka (rozwódka) z trojgiem dzieci które w 2005 roku zarobiły troche grosza i teraz trzeba sie z tego rozliczyc. Chce sie Was (...)

  • odszkodowanie za utracony zarobek

    Czy to prawda, że maksymalna kwota zwrotu dzienne odszkodowania za utracony zarobek to zgodnie z art. 2, 3 ust 1, 5 ust. 1 dekretu z 26.10. 1950r. o (...)

  • Pit a bardzo niski dochod

    Witam! Czy jesli w ciagu calego roku uzyskalem dochod w wysokosci 100zl z tytulu umowy zlecenia, to musze skladac deklaracje PIT? Co mi grozi, jesli (...)

  • renta a dochod z wynajmu mieszkania

    Witam. Opis systuacji: Osoba X jest rencista - czyli co miesiac pobiera rente. Chicalaby (legalnie!) wynajac mieszkanie w zamian za czynsz :) Pytanie: Czy (...)



Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane