Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Gabrieli Zapolskiej 36, kod poczt. 30-126, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133.000,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Bezpłatny dostęp tylko dla zarejestrowanych

masz już konto?

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i akceptuję Regulamin serwisu e-Prawnik.pl (więcej)

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej (więcej)


2006-03-09, 07:59

Zwrot VAT - co można odliczyć

Luki

Witam,

próbowałem znaleźć odpowiedz na moje pytanie w już napisanych wątkach
ale nic nie było. Pytanie jest następujące: czy w ramach nowej ulgi
(zwrot części VAT-u) można odliczyć wydatki na zakup armatury, tj.
baterii wannowej, umywalkowej, natrysku i baterii zlewozmywakoej? W
wykazie materiałów opublikowanym przez Min. transportu w punkcie 167
napisane jest, że odliczeniu podlegają wydatki na "armaturę metalową
sieci domowej" ale czy w tej kategorii mieszczą się opisane powyżej rzeczy?

pozdrawiam,
Łukasz

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Pomoc prawna online

Opinie naszych klientów

  • Agnieszka

    ocena usługi:

    Bardzo dziękuje i polecam w 100% Profesjonalne i rzetelne podejście do sprawy oraz wyczerpujące odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania.Jeszcze raz bardzo dziękuję
  • Wiesława

    ocena usługi:

    Bardzo wyczerpująca opinia. Jestem bardzo zadowolona z pomocy. Dziękuję.
  • Daniel

    ocena usługi:

  • TT

    ocena usługi:

  • Cz. D

    ocena usługi:

  • Adiemi

    ocena usługi:

    wyczerpująca opinia , podparta ustawami, możliwość zadania pytań dodatkowych i wszystko bez wychodzenia z domu. Serdecznie polecam
  • Wojciech

    ocena usługi:

  • Małgorzata

    ocena usługi:

    Niezwykle rzetelna pomoc. Wnikliwie rozpatrzona sprawa i wyczerpująca odpowiedź. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością będę częściej zasięgać tak fachowych porad.
  • JS

    ocena usługi:

    Terminowo, jasno.
  • Artur

    ocena usługi:

  • Iwona

    ocena usługi:

  • Anna

    ocena usługi:

    Dostałam niezwykle rzetelną , popartą paragrafami, ustawami, informację, bardzo dziękuję!
  • Dorota G.

    ocena usługi:

    Bardzo wyczerpująco i profesjonalnie. Dziękuję i z pewnością będę polecać.
  • Michał K.

    ocena usługi:

    Szybka wycena, fachowa porada podparta paragrafami, dziękuję za pomoc i gorąco polecam.
  • Mariusz

    ocena usługi:

  • edek

    ocena usługi:

    Bardzo dobrze.
  • Janina

    ocena usługi:

    Opinia bardzo jasno przedstawiona. Odpowiedzi na pytania wyczerpujące i zrozumiałe. Wzory wniosków do sądu również dołączone. Bardzo polecam tę formę pomocy.


Podobne wątki

  • Zwrot VAT - co można_odliczyć

    Witam, próbowałem znaleźć odpowiedz na moje pytanie w już napisanych wątkach ale nic nie było. Pytanie jest następujące: czy w ramach nowej (...)

  • zwrot VAT

    Witam, zakończyłam właśnie działania spółki cywilnej i wraz z deklaracja VAT-7 chciałabym wystąpić o zwrot podatku . Taka informacja jest (...)

  • zwrot VAT

    Witam, zakończyłam właśnie działania spółki cywilnej i wraz z deklaracja VAT-7 chciałabym wystąpić o zwrot podatku . Taka informacja jest (...)

  • Zwrot VAT

    Czy można wystąpić o zwrot VAT w terminie 180 dni w miesiącu w którym nie ma sprzedaży? Pozdrawiam

  • Zwrot VAT

    Czy można wystąpić o zwrot VAT w terminie 180 dni w miesiącu w którym nie ma sprzedaży? Pozdrawiam



Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane