Przedstawiamy Państwu pakiet rekomendacji PKPP Lewiatan wypracowanych m.in. w trakcie konferencji nt. kryzysu finansowego 10 października. Dokument ten został przesłany przedstawicielom rządu, partnerom społecznym, instytucjom regulującym rynek finansowy i klubom parlamentarnym. Mamy nadzieję, że rekomendacje i postulaty biznesu zostaną wzięte pod uwagę w trakcie spotkania Rady Gabinetowej.
Pakiet rekomendacji
Źródło: PKPP Lewiatan, www.pkpplewiatan.pl
PKPP Lewiatan uważa, że obecne priorytety polityki gospodarczej i społecznej to pomoc firmom w utrzymaniu miejsc pracy i zachowaniu (...)
Kryzys finansowy, który obserwujemy w gospodarce amerykańskiej, zaczyna przenosić się na europejski rynek finansowy. Polska (...)
Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Nasz Zespół tworzą aktywni zawodowo profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu Klientów.
Newsletter
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.