e-prawnik.pl Przegląd prasyUlga prorodzinna także dla rodzica z ograniczoną władza rodzicielską
2 Lutego 2010 GG Śledzik Wykop

Ulga prorodzinna także dla rodzica z ograniczoną władza rodzicielską

Rodzice maja prawo do odliczenia ulgi na dziecko nawet wtedy, gdy sąd ograniczył wobec nich władzę rodzicielską - donosi Gazeta Prawna.

Oznacza to, że tak jak rodzice z pełna władzą rodzicielską mogą oni skorzystać z ulgi na dzieci małoletnie za miesiące, w których wykonywana była ograniczona władza rodzicielska. Z odliczenia nie może natomiast skorzystać ten z rodziców, który został pozbawiony władzy rodzicielskiej, jak również rodzic, w stosunku do którego została ona zawieszona - czytamy na łamach Gazety Prawnej.

Zobacz także:

 

Komentarze do artykułu: Ulga prorodzinna także dla rodzica z ograniczoną władza rodzicielską

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online
  • 0
  • 1
  • 2
  • 7
  • 0
  • 7
  • 2

Współpracują z nami

Tomasz Waśniowski
Tomasz
Waśniowski
Michał Włodarczyk
Katarzyna
Tomczak

Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Nasz Zespół tworzą aktywni zawodowo profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu Klientów.


Zobacz opinie naszych klientów

Newsletter

Archiwum wiadomości

Sonda

Czy korzystałeś kiedykolwiek z porad prawnych online?

Tagi

Na skróty

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.