Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Gabrieli Zapolskiej 36, kod poczt. 30-126, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133.000,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Bezpłatny dostęp tylko dla zarejestrowanych

masz już konto?

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i akceptuję Regulamin serwisu e-Prawnik.pl (więcej)

 • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej (więcej)

Wettin Legal Mateusz Mosor spółka komandytowa

Wettin Legal Mateusz Mosor spółka komandytowa

ul. Nadwiślańska 11/169
30-527 Kraków

Numery telefonów:
509 969 369
514 490 952

www.wettinlegal.pl

O nas

W zakresie działalności Kancelaria obsługuje podmioty gospodarcze w pełnym zakresie, począwszy od chwili ich powstania, pomagając naszym partnerom w procesie ich tworzenia i rejestracji, a następnie czuwając nad prawidłowym funkcjonowaniem firmy poprzez świadczenie usług związanych z przeprowadzaniem audytów finansowo-prawnych, dokonywaniem fuzji i przejęć oraz reprezentowaniem Klientów w postępowaniach administracyjnych, podatkowych i sądowych. W zakresie obsługi przedsiębiorców Kancelaria świadczy także pionierską usługę prawną legal compliance polegającą na kompletnej weryfikacji wszystkich obszarów aktywności przedsiębiorstwa pod kątem zgodności z prawem, która obejmuje rekomendacje i wprowadzenie odpowiednich działań doprowadzających do usunięcia ewentualnych nieprawidłowości.
Specjalizujemy się również w przygotowywaniu dokumentacji prawnej dla celów pozyskania dotacji unijnych, w tym w zakresie tworzenia klastrów i realizacji przedsięwzięć klastrowych, innych powiązań kooperacyjnych czy też tworzenia centr badawczo-rozwojowych w grupie kapitałowej. W tym zakresie ściśle współpracujemy z liderem na polskim rynku w zakresie pozyskiwania środków unijnych tj. firmą WETTIN (www.wettin.eu).
Własność intelektualna, nowe technologie, w tym wsparcie w zakresie popularnej działalności e-Commerce, to obszar, w którym nasi prawnicy doradzają i przeprowadzają stosowne, korzystne działania zindywidualizowane dla potrzeb klienta. Działalność kancelarii obejmuje również prawo konkurencji, szczególnie postępowania w sprawach opłat półkowych. Kancelarią zarządza radca prawny Mateusz Mosor, który wielu lat prowadzi stałą obsługę prawną firm o profilu produkcyjnym, usługowym, handlowym, budowlanym, transportowych, wdrażających nowoczesne technologie. W swojej praktyce zawodowej wspomaga w aspekcie prawnym przedsiębiorców znajdujących się w skomplikowanej sytuacji finansowo-prawnej, oferując rozwiązania prawne związane z restrukturyzacją przedsiębiorstw oraz negocjowaniem powstałych zadłużeń. Więcej na http://wettinlegal.pl/o-nas/.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kancelarii zamieszczoną na stronie internetowej oraz do kontaktu z naszymi prawnikami.

Pomoc prawna online

Opinie naszych klientów

 • Joanna

  ocena usługi:

  Szybko i dokladnie polecam w100%
 • Michał

  ocena usługi:

  Fachowa porada.
 • Wiecińska

  ocena usługi:

  Jak dla mnie chapeau bas nie umiała bym się odnaleźć w tych paragrafach,kodeksach i przepisach.Dziękuję z poważaniem
 • Janusz

  ocena usługi:

 • Jola

  ocena usługi:

  Dziękuję bardzo, odpowiedź była szybka i zrozumiała.
 • Bn

  ocena usługi:

  Szybko i do rzeczy ,polecam
 • Bn

  ocena usługi:

  Szybko i do rzeczy ,polecam
 • Tomasz Bubak

  ocena usługi:

 • wower

  ocena usługi:

  Potrzebowalam tylko porady ale jestem zadowolona polecam
 • Ewa

  ocena usługi:

  Jestem bardzo zadowolona .Obsługa szybka i zadowalająca napisana jasno , bardzo rzeczowo i zrozumiale . Bardzo dziękuję.
 • S.Sebastian

  ocena usługi:

  Wszystko jasno i rzetelnie wyjaśnione -na pewno jeszcze skorzystam .Dziękuję bardzo!
 • Dbu

  ocena usługi:

 • marek

  ocena usługi:

 • Bartek

  ocena usługi:

  Jestem pozytywnie zaskoczony. Dziękuje.
 • Marcin Nakonowski

  ocena usługi:

  Pomoc wręcz na poczekaniu, wszelkie wątpliwości rozwiane, wszystko podparte paragrafami. Polecam, na pewno jeszcze skorzystam :)
 • Zadowolony klient

  ocena usługi:

  Polecam, bardzo profesjonalny serwis w obsłudze i kompetencji.
 • Renata Łącka

  ocena usługi:

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane