Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Polisolokaty

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Też daliście się nabrać? ja niestety się przyznam, bo ja też :)
  No ale co zrobić, jak człowiek myśli po fakcie, a ludzie to wykorzystują. Także najlepiej moim zdaniem się udać kancelarii. Ja się udałem do nich http://www.kancelariaprimus.pl/
  I mi bardzo pomogli. a Wy jak załatwiacie sprawy z tym oszustwem?

  Odpowiedz Cytuj
 • To chory temat i nie radzę w to wchodzić.
 • Reklama

 • Witam, chciałam się z Wami podzielić tym co mnie spotkało. Zostałam oszukana na tzw. polisolokaty. Nie będę opowiadać całej historii, bo to nie o to w tym chodzi. Wiem, że takich osób jak ja jest więcej i wiem, że nie wszyscy wiedzą o tym, że można się z tego wygrzebać. Mi pomogła ta kancelaria: http://kancelariainvictus.pl/ uratowali moje życie, więc będę ich polecać wszystkim i wszędzie. Jeśli jest tu ktoś, kto ma podobny problem niech się nie poddaje!
 • Zawarta przeze mnie polisolokata okazała sie totalnym nieporozumieniem. Niby wszystko zawarte na jasnych zasadach, a po czasie okazało się, że towarzystwo ubezpieczeniowe po prostu próbuje wyciągnąć ode mnie pieniądze. Przestałem wierzyć, że uda mi się znaleźć rozwiązanie w tej sytuacji. Popytałem znajomych jak mogę wyjść z moich problemów. Kolega polecił mi Kancelarię Prawną Invictus - www.kancelariainvictus.pl Zadzwoniłem. Prawnik zaprosił mnie na spotkanie w ten sam dzień. Dzięki złożonemu pozwowi udało się odzyskać pieniądze z polisolokaty i ostatecznie zerwać umowę z nieuczciwym ubezpieczycielem.
 • Muszu
  Wysłany: 2017-10-02 08:23:10

  Polisolokaty to największy przekręt dzisiejszych czasów. Nawet nie chce myśleć o tym, ilu ludzi dało się naciągnąć na te polisolokaty. Na szczęście, coraz więcej z nich jest świadoma zagrożenia jakie niosą za sobą takie opcje a Ci którzy jeszcze dają się na to nabrać, mogą liczyć na pomoc doświadczonych kancelarii takich jak http://www.kplex.pro/polisolokaty/ i mogą walczyć o odzyskanie swoich pieniędzy. Nie wszystko jest stracone.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane