e-prawnik.pl Porady prawne

O nas

Serwis e-prawnik.pl jest największym w kraju portalem prawnym. Oferuje pomoc prawną klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorcom. Dział prawny serwisu e-prawnik.pl udziela wysokiej jakości porad prawnych dokonując analizy stanu faktycznego oraz dokumentów każdego z problemów prawnych sporządzając odpowiedź w ciągu 24 godzin od zadania pytania.

Serwis świadczy również usługi z zakresu sporządzania umów, wniosków, regulaminów, pozwów i innych dokumentów prawnych. Jest również jedynym w sieci serwisem certyfikującym sklepy internetowe pod względem zgodności z prawem.

Największym atutem firmy jest wiedza i doświadczenie, które w połączeniu z pełnym profesjonalizmem redakcji jest gwarancją sukcesu e-prawnik.pl. Dowodem wysokiej jakości usług są artykuły, informacje, porady prawne, wzory pism i dokumentów odpowiadające profesjonalnej wiedzy prawnej zawarte na stronach portalu. 

Porady prawne
 

Sukces serwisu potwierdza wciąż powiększająca się liczba użytkowników - średnia w 2013 roku wyniosła ponad 1 000 000 unikalnych użytkowników miesięcznie generująca prawie 3 000 000 odsłon w ciągu miesiąca.