Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

grafik czterobrygadowy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam, czy taki grafik zmianowy w potocznie zwanym systemie czterobrygadowym mógłby istnieć? 3 zmiany, 8 godzinny czas pracy.
  4 dni pierwsza zmiana następnie 56 godzin wolnego, 4 dni trzecia zmiana i 56 godzin wolnego, 4 dni druga zmiana i 32 godziny wolnego (pętla). Obecnie pracuję w zmianach 4x1-4x2-4x3 i pomiędzy nimi 48 godzin wolnego lecz mam wrażenie, że są to puste godzinny i zmiany 4x1-4x3-4x2 pozwolą lepiej wypocząć i dają wrażenie, że nie marnuje się czasu tuż przed i po pracy.
  W linku niżej bardziej szczegółowo rozpisany grafik (z uwzględnieniem dla każdej brygady 1 niedzieli w miesiącu wolnej. Format pdf.
  http://www.sendspace.pl/file/e61a81f3112e2773e94f3e9

  Odpowiedz Cytuj
 • witam i jak z tym nowym grafikiem? udało się go wprowadzić? myślę nad tym samym grafikiem u mnie w pracy. czy sa jakieś opracowane badania mówiąceo tym iż ten nowy system jest bardziej przyjazny dla zdrowia? chodzi głównie oto, że nie trzeba wstawać wcześnie rano po nocnych zmianach, kiedy organizm nie do końca przestawił się na dzienny tryb z nocnego
 • Reklama

 • Witam, niestety mój pomysł nie wszedł w życie.
 • wydaje się, że to dobry pomysł a jednak osoby chyba z przyzwyczajenia zostają przy starym grafiku, szukam jakichś opracowan na ten temat aby mieć jakieś argumenty w dyskusji i prezentacji ale nie mogę nic dobrego znaleść, może dyspponuje pan czymś takim?
 • Niestety nie. Nie udało mi się przekonać do nowego grafiku mojego przełożonego, a ja sam z tej pracy krótko potem zrezygnowałem.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane