Tytuł: | Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 28 czerwca 2002 r. o nadaniu odznaczeń. |
---|---|
Status aktu prawnego: | Obowiązujący |
Data ogłoszenia: | 2002-10-18 |
Data wydania: | 2002-06-28 |
Data wejscia w życie: | 2002-06-28 |
Data obowiązywania: | 2002-10-18 |
Rej. 112/2002 POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 28 czerwca 2002 r. o nadaniu odznaczeń. Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. z 1997 r. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 1992 r. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają: na wniosek Ministra Infrastruktury: za zasługi w pracy naukowo-dydaktycznej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
1. Januszewski Jacek Zygmunt,
2. Łączyński Bogumił Władysław,
3. Otremba Zbigniew Andrzej, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
4. Bołt Tadeusz Witold,
5. Kostyszyn Roman,
6. Piasecki Adam Mikołaj,
7. Podsiadło Maria,
8. Szczepanik Kazimiera Stefania,
9. Tarasiuk Tomasz Zdzisław,
10. Wachowiak-˚mijewska Danuta Maria, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
11. Citko Wiesław Maciej,
12. Janasiewicz Wiesława Teresa,
13. Lenkiewicz Aleksandra Weronika,
14. Malesza Anatol,
15. Rosenau Bożena Maria,
16. Tomera Mirosław, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej: SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
17. Gąsecki Tomasz Karol,
18. Suraj Krzysztof Stanisław, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
28. Dębiński Jan Józef,
29. Grabowska Anna,
30. Góral Jan,
31. Jasiński Wiesław Eugeniusz,
32. Krasa Danuta,
33. Zawadka Zygmunt,
34. ˚uchowski Zdzisław Czesław, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
35. Czarnomski Zdzisław Józef,
36. Maj Ireneusz Stefan,
37. Warżała Adam Józef,
38. Wróblewska Irena Maria, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
19. Dudziński Stanisław,
20. Plucińska Mariola,
21. Siemiak Stefan,
22. Sołek Andrzej Piotr, na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego: za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
23. Jarczyk Grzegorz, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
24. Makowska Danuta, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
25. Cedro-˚ak Janina,
26. Frątczak Grażyna Teresa,
27. Jonczyńska Ryszarda Hanna, za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:
Monitor Polski Nr 47 — 1953 — Poz. 691
za zasługi w działalności na rzecz rozwoju poligrafii SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
39. Szaefer Andrzej Aleksander, za zasługi w działalności gospodarczej SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
40. Fordoński Hieronim, na wniosek Wojewody Lubelskiego: za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI po raz drugi
41. Demidowicz Tomasz, ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
42. Babkiewicz Janusz Feliks,
43. Łojewski Krzysztof Jan, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
44. Bajkowski Jan Józef,
45. Baran Jan,
46. Biegajło Sławomir Andrzej,
47. Kendraś Stanisław Jan,
48. Kołodyński Wojciech Stanisław,
49. Korga Apolonia Marianna,
50. Kusiak Teresa,
51. Stanilewicz Roman Stanisław,
52. Surmacz Stanisław,
53. Szeptycki Józef Janusz,
54. Tylus Jan, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
55. Adach Małgorzata,
56. Brodacka Elżbieta Irena,
57. Charewicz Zenon Franciszek,
58. Darczuk Stanisław Józef,
59. Głuszczuk Józef Zbigniew,
60. Iwanowski Zenon,
61. Kamecki Antoni,
62. Kamiński Szczepan,
63. Karwacki Marian Janusz,
64. Kuszneruk Marek Janusz,
65. Nazaruk Stanisława Katarzyna,
66. Rynn Radosław Piotr,
67. Rzymowski Wiesław Piotr,
68. Semeniuk Tadeusz,
69. Wszoła Lucyna Marta, za zasługi w działalności samorządowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
70. Fijołek Eugeniusz, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
71. Bartler Janusz Mieczysław,
72. Bożym Teresa Grażyna,
73. Kiełek Jan,
74. Kowalska Henryka,
75. Mikita Janusz Stanisław, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
76. Bielak Stanisław,
77. Bożym Zdzisław Jan,
78. Donica Jan,
79. Kasianiuk Genowefa Marianna,
80. Lemieszek Janina,
81. Maraszek Mirosław,
82. Mroczkowski Stanisław Franciszek,
83. Oleksiuk Marian,
84. Przybycień Józef Wiesław,
85. Tracz Stanisław, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
86. Gieroń Halina Ewa,
na wniosek Wojewody Lubuskiego za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
87. Pilimon Edmund, na wniosek Wojewody Małopolskiego: za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
88. Jasiniak Wojciech, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
89. Bartik Maria Danuta, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
90. Babula Urszula,
91. Głowacki Krzysztof,
92. Lisowska Barbara,
93. Wiśniewski Julian, za zasługi w działalności społecznej na rzecz gminy Słopnice SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
94. Kaim Jan, na wniosek Wojewody Mazowieckiego: za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
95. Komenda Wojciech Kazimierz,
96. Leśniowska Danuta Maria,
97. Wadowska Mirosława Bogumiła, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
98. Grochowska Urszula Jolanta,
99. Grzybowski Andrzej Rajmund,
100. Krajewski Czesław,
101. Ławecki Przemysław Piotr,
102. Matusiak Hanna,
103. Muszyński Marian,
104. Skolimowska Janina,
105. Wróbel Agata Henryka, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
106. Bieluk Zbigniew,
107. Czapska Elżbieta,
108. Hruświcka Bożena,
109. Pawlik Danuta Teresa,
110. Sekuna Barbara, za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
111. Maguza Helena, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
112. Jeżmański Jan,
113. Kubacz Marzena Maria,
114. Minda Ewa Wiesława,
115. Wróbel Jan Lech, za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
116. Jaros Stanisław,
117. Peda Czesław,
118. Peda Ignacy,
119. Szylka Władysław,
Monitor Polski Nr 47 — 1954 — Poz. 691
za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa: SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
120. Koperski Jan,
121. Morawski Jan Ryszard,
122. Orędowicz Ireneusz, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
123. Burchardt Katarzyna,
124. Bzdak Piotr,
125. Pachniewski Janusz,
126. Sienkiewicz Jerzy Henryk,
127. ˚ółtańska Sylwia Elwira, na wniosek Wojewody Podkarpackiego: za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
128. Bober Stanisław Jan, za zasługi dla rozwoju kultury, za działalność społeczną: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
129. Brzuchowska Zofia,
130. Turek Wacław, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
131. Bańkowski Roman Henryk,
132. Hołowińska Małgorzata Dorota,
133. Janusz Zbigniew Stanisław,
134. Kopiec Stanisława,
135. Mularski Mieczysław,
136. Ożóg Stanisław,
137. Strumski Andrzej Grzegorz, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
138. Zieliński Grzegorz, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
139. Demkowski Władysław, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
140. Armata Krzysztof,
141. Bucior Grażyna Wanda,
142. Dajczak Bogumiła Halina,
143. Dyrda Tadeusz Antoni,
144. Frużyńska Grażyna Halina,
145. Gromala Franciszek,
146. Jędzura Czesława Kazimiera,
147. Kiesz Krzysztof Janusz,
148. Kolbuch Helena,
149. Landwójtowicz Helena,
150. Lewicka Elżbieta Maria,
151. Myśliwiec Zbigniew,
152. Olejnik Elżbieta Aleksandra,
153. Pawlak Władysława Irena,
154. Pilch Elżbieta Maria,
155. Rąpała Lucyna Wanda, za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
156. Grzywacz Marian, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
157. Czachurski Marek Sławomir,
158. Grzywacz Paweł,
159. Kochanowski Adam Józef,
na wniosek Wojewody Podlaskiego za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność na rzecz rozwoju kultury: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI po raz drugi
160. Orlikowska Lidia Maria, ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
161. Dyrdał Andrzej Marian,
162. Małaszkiewicz Walenty,
163. Młyńczyk Wanda,
164. Pacholska Barbara,
165. Szczurek Elżbieta,
166. Wąsowicz-Szczepaniak Iwona Elżbieta, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
167. Adamska Zenona,
168. Czerech Bożenna Barbara,
169. Gogol Walentyna,
170. Kadziszewska Halina,
171. Krasowska Stanisława,
172. Kunicka Krystyna,
173. Paszkiewicz Krystyna,
174. Popławska Barbara,
175. Rogacz-Pawluszek Wanda Teresa, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
176. Dziwulska Janina,
177. Ondruch Mariusz Adam,
178. Piekar Iwona Elżbieta,
179. Sawicka Teresa, na wniosek Wojewody Âląskiego: za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
180. Bołdys Szczepan,
181. Gutowska Maria,
182. Krawczyk Maria,
183. Ociepka Gabriela Dorota,
184. Roszkowska Teresa Stanisława,
185. Skóra Magdalena Helena, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
186. Blaut Marek,
187. Czyż Barbara Zdzisława,
188. Dyrda Adam Mirosław,
189. Lis Remigiusz Andrzej,
190. Pethe Aleksandra,
191. Pracka Joanna Maria, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
192. Gidaszewska Ilona Maria,
193. Juszczyk-Spałek Anna,
194. Klima Alicja Beata,
195. Król Małgorzata,
196. Krzystyniak Marek Wojciech,
197. Pawłowicz Weronika Olga,
198. Rim Jolanta Krystyna,
199. Sitko Jolanta Maria,
200. Sładek Jolanta Ewa,
201. Sokół Aneta,
202. Szczykała Bożena,
203. Szlachta Wiesława,
204. Tomecka Magdalena Janina,
205. Wasilewska Krystyna,
206. Wojciechowski Witold, za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej: SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
207. Brzezina Józef,
208. Gluza Franciszek,
209. Kandzia Eugeniusz Marcin,
210. Sobala Ryszard Roman,
211. Âcigała Marian Józef, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
212. Grobelak Damazy Szczepan,
213. Jochem Alfred,
214. Kuciejczyk Wiesław Stanisław,
215. Najge-
Monitor Polski Nr 47 — 1955 — Poz. 691
bauer Grażyna Teresa,
216. Pietrucha Józef,
217. Przygoda Zygmunt Jan,
218. Szetela Bogdan,
219. Szmigiel Eugeniusz Adam,
220. Woźniak Marek Jan, za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
221. Jurasz Jan,
222. Kaczmarczyk Stanisław Karol,
223. Łajczak Jan, na wniosek Wojewody Âwiętokrzyskiego za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
224. Domagała Zygmunt,
225. Durlik Tadeusz Jakub,
226. Grabek Janusz,
227. Gregorczyk Anna Janina,
228. Jabłoński Andrzej Kazimierz,
229. Kmieć Marek,
230. Majcher Marcin Zbigniew,
231. Pikulski Marek Jarosław,
232. Wojtyś Janusz Stanisław,
233. Woźniak Waldemar Mieczysław,
234. Wróblewski Marian, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
235. Dudzic Zdzisław,
236. Grajko Anna Krystyna,
237. Kita Wiesław Franciszek,
238. Konieczny Henryk,
239. Kornacka Bożena Danuta,
240. Korpysz Piotr,
241. Kozera Janusz Mariusz,
242. Krak Stanisław Marek,
243. Pietrusiewicz Włodzimierz Marian,
244. Przybylski Adam,
245. Przygoda Piotr Krzysztof,
246. Âlusarczyk Andrzej, na wniosek Ministra Infrastruktury za zasługi w ratowaniu mienia MEDALEM ZA OFIARNOÂå I ODWAG¢
247. Baranowski Ireneusz Zbigniew,
248. Biliński Sławomir Jan,
249. Boczek Zofia,
250. Budziszewska Hanna Mariola,
251. Drzazga Małgorzata Joanna,
252. Ferenc Andrzej Kazimierz,
253. Galas Mirosław Karol,
254. Getka Marek,
255. Gierczak Bolesław,
256. Hibner Adam Krzysztof,
257. Kotlińska Barbara,
258. Kowalczyk Małgorzata Katarzyna,
259. Krystek Henryk,
260. Kuźma Daniel Artur,
261. Maleszewski Piotr,
262. Mędza Bogusława,
263. Niewiadomski Robert,
264. Nowak Kinga,
265. Nowicki Jerzy Sławomir,
266. Posiewka Monika,
267. Prutek Renata Maria,
268. Schwichtenberg Roman,
269. Sękacz Anna,
270. Sikorski Krzysztof Jerzy,
271. Sroczyński Piotr,
272. Surmik Renata Dorota,
273. Talarczyk Roman Aleksander,
274. Witkowska Beata Dorota,
275. Wyczółkowski Stanisław,
276. Wyszyński Bronisław, na wniosek Wojewody Małopolskiego za zasługi w ratowaniu życia i mienia podczas powodzi w lipcu 2001 r.: MEDALEM ZA OFIARNOÂå I ODWAG¢ po raz drugi
277. Zygmunt Józef, MEDALEM ZA OFIARNOÂå I ODWAG¢
278. Adamczyk Sławomir Maciej,
279. Antosz Kazimierz,
280. Babło Franciszek Edward,
281. Bartoszek Zbigniew,
282. Bartyzel Andrzej Franciszek,
283. Bartyzel
Stanisław,
284. Batko Józef,
285. Biela Janusz,
286. Biela Mariusz Ryszard,
287. Bieniek Sebastian Stanisław,
288. Bojko Józef,
289. Boroniec Andrzej,
290. Brózda Krzysztof,
291. Brózda Stanisław,
292. Bruzda Andrzej,
293. Bruzda Grzegorz,
294. Byrski Jacek,
295. Burnat Tomasz Grzegorz,
296. Bąk Seweryn Jakub,
297. Bąk Mariusz,
298. Bąk Mirosław,
299. Cetera Antoni Ludwik,
300. Chowaniec Adam Stanisław,
301. Chorąży Bogdan Andrzej,
302. Chorąży Piotr Władysław,
303. Chromy Sławomir Krzysztof,
304. Cichoń Krzysztof,
305. Ciszewski Józef,
306. Cora Tomasz Stanisław,
307. Czechowicz Marceli,
308. Czeremuga Michał,
309. Damian Tomasz Piotr,
310. Dębski Tadeusz Piotr,
311. Drążek Krzysztof,
312. Dudek Piotr Jacek,
313. Dubel Tadeusz,
314. Dudzik Mieczysław,
315. Durda Robert Artur,
316. Dyduch Stanisław,
317. Dzidek Ryszard Stefan,
318. Frączek Jan,
319. Florek Dariusz,
320. Florek Zbigniew,
321. Frosztęga Sławomir Józef,
322. Frosztęga Wiesław,
323. Gamoń Stefan,
324. Głuc Andrzej Augustyn,
325. Głuc Grzegorz Tomasz,
326. Głuc Włodzimierz Paweł,
327. Gofron Maciej Andrzej,
328. Gorzkowicz Andrzej Adam,
329. Górszczyk Jerzy Jan,
330. Grzywa Robert,
331. Grzywa Mariusz,
332. Gurdek Wojciech,
333. Halbina Jan Józef,
334. Hebda Jerzy,
335. Hutniczak Stanisław,
336. Jamróz Wojciech,
337. Jarguz Kazimierz,
338. Jezioro Józef,
339. Kadela Andrzej,
340. Kadela Janusz,
341. Kadela Robert,
342. Kamiński Stanisław Józef,
343. Kapałka Grzegorz,
344. Karamański Władysław,
345. Karelus Stanisław Zygmunt,
346. Karelus Zbigniew,
347. Karp Jan,
348. Kasiarz Adam,
349. Kasiarz Aleksander,
350. Kasiarz Andrzej Jan,
351. Kasiarz Marcin Jan,
352. Kawaler Ireneusz Andrzej,
353. Klaczak Piotr,
354. Klag Mirosław,
355. Kloze Zdzisław,
356. Kłapeta Mieczysław,
357. Knapek Kazimierz,
358. Kocańda Józef,
359. Kokoszka Andrzej Marek,
360. Kołodziej Tadeusz,
361. Kostuch Józef,
362. Koszycki Leszek Stanisław,
363. Kowalczyk Jan,
364. Kowalski Bartłomiej,
365. Koziara Jan,
366. Kozik Ludwik Karol,
367. Kozik Piotr Józef,
368. Kruk Stanisław,
369. Kubicz Jacenty,
370. Kubicz Jan,
371. Kucharski Władysław,
372. Kukuła Marcin Karol,
373. Kurek Paweł,
374. Kurpiel Tadeusz,
375. Kwaśnica Łukasz Jan,
376. Lasyk Zbigniew,
377. Lempart Józef Stanisław,
378. Lempart Krzysztof,
379. Lenik Jan,
380. Lenik Piotr Władysław,
381. Lepiora Józef,
382. Lisowski Adam Zdzisław,
383. Lisowski Jan,
384. Luzarowski Alojzy,
385. Łabaj Jan,
386. Łatka Stanisław,
387. Łączyński Bolesław,
388. Łężniak Andrzej Bronisław,
389. Łężniak Marcin Łukasz,
390. Łężniak Paweł Marcin,
391. Łoś Józef,
392. Maciejczyk Henryk,
393. Majeran Alojzy Henryk,
394. Makówka Mariusz,
395. Malec Józef,
396. Mamcarczyk Adam,
397. Mamcarz Zdzisław,
398. Marduła Stanisław,
399. Marek Czesław,
400. Marek Józef,
401. Maślanka Jacek,
402. Mazur Wojciech,
403. Molendowicz Adam,
404. Molendowicz Artur,
405. Molendowicz Jan,
406. Molendowicz Wojciech,
407. Moskała Krzysztof Marian,
408. Nadolnik Stanisław Antoni,
409. Nędza Wiesław Marian,
410. Odrowąż Mirosław,
411. Odrowąż Wiesław,
412. Okrzesik Piotr,
413. Olchawa Zygmunt,
414. Oprychał Dominik Józef,
415. Ożóg Marcin Michał,
416. Pacek Kazimierz,
417. Pacut Jan,
418. Pająk Krystian Wojciech,
419. Pasternak Mieczysław Sylwester,
420. Pasternak Zbigniew,
421. Piekarz Stanisław,
422. Piwowar Adam Jan,
423. Pocielej Andrzej,
424. Pomierski Jan,
425. Prorok Stanisław,
426. Prymuła Jan Kazimierz,
427. Prymuła Mariusz,
428. Ptak Łukasz Marek,
429. Radwan Krzysztof,
430. Radwan Ludwik,
431. Radwan Władysław,
432. Radwan Wojciech,
433. Rajda Zenon,
434. Rak Jan Józef,
435. Rudecki Robert Józef,
Monitor Polski Nr 47 — 1956 — Poz. 691
436. Rudecki Stanisław,
437. Ryba Bogdan,
438. Ryłko Paweł Grzegorz,
439. Ryłko Robert Józef,
440. Ryłko Stanisław,
441. Ryśko Marcin Leszek,
442. Rzadek Mariusz Stanisław,
443. Sadzikowski Krzysztof,
444. Salawa Bogusław,
445. Salawa Jan,
446. Sarapata Paweł Jan,
447. Saworski Roman,
448. Sitko Krzysztof,
449. Skorut Jan,
450. Skorut Józef,
451. Skorut Leszek Józef,
452. Skowron Tadeusz,
453. Słonina Stanisław,
454. Smoleń Jan,
455. Spólnik Marek Adam,
456. Stawowy Mieczysław,
457. Stawowy Stanisław,
458. Strama Paweł Adam,
459. Strugała Jan,
460. Âwiętek Stanisław Jan,
461. Trąbka
Tadeusz,
462. Trela Andrzej Stefan,
463. Trela Łukasz Józef,
464. Trela Stefan,
465. Trytek Tadeusz Jan,
466. Turek Bogusław,
467. Tyrcha Kazimierz,
468. Wąsowicz Włodzimierz,
469. Wcisło Stanisław,
470. Wicher Adam Andrzej,
471. Wojnowski Mariusz Jacek,
472. Worytko Józef,
473. Wrona Sławomir,
474. Wydro Jarosław,
475. Wyrwa Marcin Zbigniew,
476. Wzorek Jan,
477. Zabiegaj Stanisław,
478. Zadra Marcin Piotr,
479. Zaremba Sebastian,
480. Zięcina Grzegorz,
481. Ziemla Andrzej Józef. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski
Monitor Polski Nr 47, poz. 691 z 2002 - pozostałe dokumenty: |
---|
Monitor Polski Nr 47, poz. 695 z 20022002-10-18
Uchwała Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 7 października 2002 r. w sprawie ustalenia wzorów informacji o sposobie głosowania w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw, Rady miasta stołecznego Warszawy i rad dzielnic w m.st. Warszawie oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zarządzonych na dzień 27 października 2002 r.
Monitor Polski Nr 47, poz. 694 z 20022002-10-18
Uchwała Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 7 października 2002 r. w sprawie wytycznych dotyczących druku i przechowywania kart do głosowania w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw, Rady miasta stołecznego Warszawy i rad dzielnic w m.st. Warszawie oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zarządzonych na dzień 27 października 2002 r.
Monitor Polski Nr 47, poz. 693 z 20022002-10-18
Zarządzenie Nr 117 Prezesa Rady Ministrów z dnia 15 października 2002 r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania statutu Ministerstwu Środowiska.
Monitor Polski Nr 47, poz. 692 z 20022002-10-18
Zarządzenie Nr 113 Prezesa Rady Ministrów z dnia 11 października 2002 r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania statutu Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Monitor Polski Nr 47, poz. 690 z 20022002-10-18
Uchwała Senatu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 4 października 2002 r. w sprawie zmiany Regulaminu Senatu.
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.