Konkurs ITelect 2010

22.2.2010

Zespółe-prawnik.pl

Zespół
e-prawnik.pl

Wystartowała czwarta już edycja Ogólnopolskiego Konkursu  z Zakresu Prawa Telekomunikacyjnego, Prawa Własności Intelektualnej oraz Prawa Nowych Technologii. Konkurs organizowany jest przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland oraz kancelarię prawną Grynhoff Woźny Maliński.

Konkurs ma na celu promocję studentów zainteresowanych zagadnieniami związanymi z rynkiem komunikacji elektronicznej i nowymi, dynamicznie rozwijającymi się dziedzinami prawa [nowe technologie, Internet, własność intelektualna] oraz propagowanie wiedzy w tych obszarach. Jednocześnie pozwala studentom podnosić umiejętności logicznego myślenia, stosowania prawa
w praktyce prace oceniane są z punktu widzenia klienta-przedsiębiorcy, korzystającego z usług kancelarii prawnej i sprawnego posługiwania się słowem pisanym. Najlepszy uczestnik Konkursu otrzyma stypendium naukowe w wysokości 10.000 zł. Ponadto wszyscy studenci, których prace zostaną wyróżnione [w tym zwycięzca] otrzymają możliwość odbycia płatnego stażu w kancelarii Grynhoff Woźny Maliński, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Wydawnictwo C.H. Beck.

Aby sięgnąć po laur zwycięstwa należy do dnia 31 marca 2010 roku opracować jeden z przygotowanych przez organizatorów kazusów dostępny na stronie konkursowej www.elsa.org.pl/itelect w zakładce POBIERZ KAZUSY.

Prace zostaną poddane ocenie  pod względem poprawności merytorycznej, logicznej i językowej, trafności argumentacji, identyfikacji prawa i doboru literatury. Wyróżnieni studenci spotkają się z jurorami i organizatorami na uroczystej Gali finałowej w dniu 13 maja 2010 roku. 
Już dziś  zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Konkursie ITelect.

Porady prawne

 

Źródło: ELSA Olsztyn  

Porady prawne

Potrzebujesz porady prawnej?

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik

Oświadczenia i zgody RODO:


Porady prawne