Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

podziękowania za współpracę

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  Gdzie znajde wzór podziekowania za współpracę?Z góry dziekuję za informacje

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Okres wypowiedzenia umowy

  W umowie o współpracy mam zapis, że każda ze stron może rozwiązać umowę z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego. W dniu 1 lipca otrzymałem wypowiedzenie ze skutkiem na 31 lipca. Czy taka data skuteczności jest zgodna z umową?

 • Przekazywanie drobnych prezentów

  Policja w miejscowości odległej o 200 km od nas na pomogła nam zmobilizować dłużnika do zapłaty, na skutek pisma od nas (być może zadziałali ze względów prewencyjnych, dłużnik prowadzi duży sklep). Czy możemy przesłać za to na ten komisariat np. czekoladki w ramach podziękowania, czy jest to dozwolone?

 • Uprawnienie do rozwiązania umowy czy wypowiedzenia

  W umowie o współpracy mam zapis, że każda ze stron może rozwiązać umowę z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego. W dniu 1 lipca otrzymałem wypowiedzenie ze skutkiem na 31 lipca. Skutek prawny jest oczywiście na 31 sierpnia. Ale strona na ten argument nie reaguje. Jakie kroki prawne mi przysługują? Co dalej z usługą którą wykonuję?

 • Swobodna ocena dowodów - wartość jednego dowodu

  Czy na podstawie tylko jednego dowodu, tj.zeznania świadka/przestępcy, który poszedł na współpracę z prokuratorem możliwe jest oskarżenie i skazanie osoby wymienionej przez niego? Brak innych dowodów, tylko zeznanie i konfrontacja...?

 • Umowa na czas nieokreślony a umowa na okres próbny

  Czy pracodawca może wręczyć wypowiedzenie umowy na czas nieokreślony z udowodnieniem winy pracownika i jednocześnie potraktować to miesięczne wypowiedzenie jako okres próbny?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane