Tytuł: | Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 23 kwietnia 2003 r. o nadaniu odznaczeń |
---|---|
Status aktu prawnego: | Obowiązujący |
Data ogłoszenia: | 2003-09-05 |
Data wydania: | 2003-04-23 |
Data wejscia w życie: | 2003-04-23 |
Data obowiązywania: | 2003-09-05 |
Monitor Polski Nr 42 — 2174 — Poz. 618
618
Rej. 48/2003 POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 23 kwietnia 2003 r. o nadaniu odznaczeń Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają: na wniosek Ministra Edukacji Narodowej i Sportu: za zasługi w pracy naukowo-badawczej, za działalność dydaktyczną: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
1. Dziedzic Roman Michał,
2. Kamieniecki Kazimierz,
3. Kubrak Janusz Ryszard,
4. Matras Jan Wiesław,
5. Pietrzak Sławomir Eligiusz,
6. Szczawińska Małgorzata Ewa, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
7. Brzozowski Marian Lubomir,
8. Ceglińska Alicja Helena,
9. Gliwicz Joanna,
10. Goszczyński Jacek Franciszek,
11. Gromadzka-Ostrowska Joanna,
12. Gworek Barbara,
13. Jeznach Jerzy Zbigniew,
14. Kornijów Ryszard Jerzy,
15. Korpetta Dariusz Krzysztof,
16. Łotocki Andrzej Stefan,
17. Matuszewska Magdalena Wirginia,
18. Najder-Stefaniak Krystyna,
19. Osińska Ewa Maria,
20. Pawlicki Jerzy,
21. Szyndel Marek Stefan,
22. Tracz Henryk,
23. Trajer Jędrzej Jan,
24. Tymczyna Leszek Zbigniew,
25. Wielbo Eugeniusz Jan,
26. ˚ybura Henryk, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
27. Czarniecka-Skubina Ewa Barbara,
28. Czekalski Dariusz Andrzej,
29. Gaworski Marek Andrzej,
30. Gieryńska Małgorzata Maria,
31. Gołębiewska Barbara Jolanta,
32. Gołębiewski Jarosław Adam,
33. Gralak Mikołaj Antoni,
34. Hrynkiewicz Stanisław Jan,
35. Lange Ewa,
36. Rupeć Zofia,
37. Rzewuska Magdalena Zofia,
38. Zawojska Aldona, za wzorowe, wyjątkowe sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej: SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
39. Marks Elżbieta Jadwiga,
40. Romanowska Krystyna Danuta,
41. Wysocka Hanna, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
42. Binecka Mariola Teresa,
43. Deryło Elżbieta Jolanta,
44. Dziuban Romuald,
45. Gomulska Renata Wiesława,
46. Kalinowska Helena,
47. Kalisz Joanna Małgorzata,
48. Kazubek Ewa Grażyna,
49. Kulpanowska Jolanta Małgorzata,
50. Łapucha Teresa Mirosława,
51. Maciejewska Anna Ewa,
52. Molak Marianna Jadwiga,
53. Niemiec Irena Gabriela,
54. Piotrowska Elżbieta,
55. Przewoźniczuk Wiesława Maria,
56. Rutkowska Hanna Maria,
57. Szewczyk Lidia,
58. Zamojski Bogdan Witold, na wniosek Ministra Obrony Narodowej za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
59. ppłk Bagłaj Leszek Czesław,
60. płk Bogdański Wacław,
61. płk Brzoza Andrzej,
62. ppłk Gwizd Władysław Zbigniew,
63. płk Kaliszuk Zbigniew Hieronim,
64. Kolski Andrzej Krzysztof,
65. Kowalska Janina Stanisława,
66. ppłk Lasek Kazimierz,
67. Małycha Edmund Jerzy,
68. Marchwicki Roman Bogusław,
69. ppłk Matyszczak Jacek Stanisław,
70. Mroszkiewicz Krzysztof Władysław,
71. Pierzchanowski Leon Czesław,
72. Stępnicki Jerzy,
73. płk Sylwestrzak Ryszard,
74. Ząbkowicz Barbara Regina,
75. ppłk ˚mudziński Włodzimierz Bernard, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
76. ppłk Adamczyk Andrzej Eugeniusz,
77. ppłk Barański Marek,
78. Błachowicz Janusz,
79. Bojemska Ewa,
80. ppłk Borowski Marek,
81. mjr Charzewski Zbigniew Janusz,
82. ppłk Czajkowski Karol Czesław,
83. ppłk Czartoryjski Ryszard,
84. ppłk Dańczak Andrzej,
85. ppłk Dejewski Krzysztof Karol,
86. Górniak Danuta Maria,
87. ppłk Grocholski Bogusław,
88. mjr Guzewicz Leon,
89. ppłk Jezior Benedykt Leon,
90. ppłk Kochanowicz Stanisław,
91. mjr Komorski Robert,
92. mjr Kowalczyk Henryk Artur,
93. Mazurkiewicz Jerzy Arkadiusz,
94. mjr Napurka Mirosław,
95. mjr Narkun Witold,
96. mjr Nowocień Krzysztof,
97. ppłk Panas Jerzy Marian,
98. Pytka Jolanta,
99. ppłk Romanowski Ryszard Karol,
100. ppłk Sabak Ryszard,
101. kmdr por. Starobrat Kazimierz,
102. Suchocka Hanna,
103. ppłk Szupryczyński Janusz Ryszard,
104. płk Trusiewicz Władysław,
105. mjr Wietrzychowski Ryszard, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
106. mjr Bobin Marek Dariusz,
107. ppłk Bogdański Maciej Andrzej,
108. mjr Budzisz Jarosław,
109. mjr Cholewa Jerzy,
110. mjr Czaplicki Robert,
111. Długołęcki Robert Dariusz,
112. Główczyńska Grażyna Joanna,
113. ppłk Górecki Tomasz,
114. kmdr por. Górniak
Monitor Polski Nr 42 — 2175 — Poz. 618
Zbigniew Józef,
115. st. chor. szt. Grabczak Sławomir Przemysław,
116. kmdr por. Hinc Ireneusz Lucjan,
117. ppłk Horodejczuk Mirosław Dariusz,
118. mjr Jóźwiak Kazimierz,
119. mjr Kamiński Roman Tadeusz,
120. mjr Kaźmierczak Romuald,
121. mjr Konasiuk Jarosław,
122. Kowalczyk Andrzej,
123. kmdr ppor. Król Andrzej,
124. mjr Lach Jan Andrzej,
125. Lesiakowska-Matracka Marianna Helena,
126. ppłk Matynia Marek,
127. Mercik Małgorzata Lucyna,
128. mjr Michalczewski Mirosław,
129. mjr Mroczkowski Andrzej,
130. mjr Norkiewicz Piotr Antoni,
131. kpt. Nowak Adam Zdzisław,
132. mjr Nowicki Adam,
133. kpt. mar. Obielak Zbigniew Eugeniusz,
134. kpt. Olszewski Sławomir Artur,
135. mjr Peszuk Marek Piotr,
136. mjr Plewa Jerzy,
137. mjr Płocha Piotr Adam,
138. mjr Saletra Dariusz,
139. mł. chor. szt. Skrzypczak Bogusław,
140. kpt. Sobala Stanisław,
141. Szelmanowski Andrzej Kazimierz,
142. mjr Âwiderski Waldemar Adam,
143. chor. szt. Wierzbicki Adam Witold,
144. por. Wysocki Sławomir,
145. mjr Zaczkowski Robert Stanisław,
146. mł. chor. szt. Zielonka Krzysztof Jan, na wniosek Ministra Skarbu Państwa za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI po raz drugi
147. Chodor Tadeusz,
148. Stawski Tadeusz, ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
149. Augustyniak Zdzisław,
150. Bagien Janusz,
151. Borek Władysław,
152. Fudali Marian,
153. Grabowski Janusz Stanisław,
154. Grobel Wiesław,
155. Latkowski Stanisław,
156. Nowotna-Benetkiewicz Halina,
157. Pierzak Andrzej Antoni,
158. Strączek Mirosław,
159. Szczesiak Bogdan,
160. Wasiluk Stanisław,
161. Wołos Stanisław,
162. Woźniak Władysław,
163. Zienkiewicz Henryk, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
164. Antczak Jan,
165. Borowy Andrzej,
166. Czubak Andrzej,
167. Dobrzyniecka Barbara,
168. Duda Marek,
169. Forkasiewicz Marek,
170. Gurgacz Jan,
171. Józefów Marek,
172. Kania Tadeusz,
173. Kubów Zdzisław,
174. Kulbarsz Henryk,
175. Lach Franciszek,
176. Markiewicz Ryszard,
177. Ozimek Zbigniew,
178. Pacura Roman,
179. Płaskoń Stefan,
180. Stefanik Józef,
181. Stroemich Danuta,
182. Âwidnicki Dariusz,
183. Urbanek Leszek,
184. Urbanowicz Roman,
185. Walasek Jan,
186. Witkowski Jan,
187. Wojciechowski Roman,
188. ˚uchowski Bogdan, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
189. Brania Lechosław,
190. Bronowicki Włodzimierz,
191. Chmielewski Andrzej,
192. Chodara Franciszek,
193. Gargul Marek Janusz,
194. Głowaty Zbigniew,
195. Jabłoński Jerzy,
196. Juda Zbigniew,
197. Kolano Ignacy,
198. Kondratiuk Zofia,
199. Kosicki Wie-
sław,
200. Kot Anna Stanisława,
201. Krakowiak Zdzisław,
202. Krupa Stefan,
203. Kucharski Piotr,
204. Lasek Ryszard Augustyn,
205. Marek Michał,
206. Maślanka Jan,
207. Musiał Jarosław,
208. Pawlak Barbara,
209. Poźniak Mieczysław,
210. Proksa Józef Kazimierz,
211. Różycki Dariusz Stanisław,
212. Skrok Mirosław,
213. Szafranek Jadwiga Helena,
214. Szpryngiel Leszek,
215. Tuszyńska Grażyna Maria,
216. Tymecki Józef Zenon, na wniosek Ministra Zdrowia: za zasługi dla rozwoju służby zdrowia, za osiągnięcia w działalności naukowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
217. Borszewska-Kornacka Maria Katarzyna,
218. Chodzińska Barbara Maria,
219. Czajkowski Krzysztof Wacław,
220. Madej-Firek Anna,
221. Roszkowski Piotr Ireneusz,
222. Smolarczyk Roman Zbigniew, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
223. Maciejewski Tomasz Mikołaj,
224. Romejko-Wolniewicz Ewa Maria, za zasługi dla rozwoju służby zdrowia: SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
225. Łąkowska Krystyna Ewa,
226. Marczewska Grażyna Bogumiła,
227. Osińska-Taukert Ewa,
228. Perzanowska Danuta Jadwiga,
229. Rupiewicz-Ostrowska Zofia Teresa,
230. Sobstel Walentyna,
231. Stypułkowska Teresa Kazimiera,
232. Szczepańska Maria Alicja, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
233. Górecka Renata Aleksandra,
234. Gwizdak Dorota Izabela,
235. Konecka Danuta Anna,
236. Malinowska Teresa,
237. Osica Lidia Wanda,
238. Piotrowska Ewa Anna,
239. Sienicka Marzena,
240. Sztyber Hanna Antonina,
241. Wałaszewska Renata Małgorzata, na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego: za zasługi w pracy zawodowej oraz w działalności społecznej: SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
242. Juszczak-Wałecka Krystyna Halina,
243. Kubski Eugeniusz Antoni,
244. Skrobacka Ewa Jadwiga,
245. Wolniewicz Elżbieta Kazimiera, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
246. Chmara Iwona Barbara,
247. åwikliński Mieczysław,
248. Milewski Zbigniew,
249. Szafrański Waldemar,
250. Węglerska-Posadzy Małgorzata,
Monitor Polski Nr 42 — 2176 — Poz. 618
za wzorowe, wyjątkowo sumienie wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
341. Wawrzyniak Jan,
342. Wieczorek Antoni,
343. Włodarski Włodzimierz Filip,
344. Zulewski Stanisław,
345. ˚uchowski Bogusław, na wniosek Wojewody Lubelskiego:
251. Hirny Aleksander Orest,
252. Kempa Roman,
253. Kozakiewicz Maciej,
254. Matusiak Kazimierz,
255. Michałowski Gustaw, za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
256. Bachan Wiesław Bronisław,
257. Czarnecki Lech Roman,
258. Kamadulski Włodzimierz,
259. Kleszczewski Marian,
260. Klucznik Henryk,
261. Kłosowicz Bronisław,
262. Krajewski Roman Edward,
263. Napierała Konrad,
264. Potwardowski Ryszard,
265. Słupikowski Zygmunt,
266. Sobol Tadeusz,
267. Sowiński Bogdan,
268. Strzelecki Ryszard,
269. Suchomski Tadeusz,
270. Szmyt Leszek Stanisław,
271. Wilmanowicz Ryszard,
272. Wiśniewski Zbigniew,
273. ˚ydek Bożena, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
274. Barandziak Krzysztof,
275. Bączkowski Franciszek,
276. Białkowski Edward,
277. Biesiadziński Tadeusz Antoni,
278. Bilawski Roman,
279. Curlej Bronisław Jan,
280. Garsztka Zygmunt Stanisław,
281. Gawron Mieczysław Józef,
282. Herbowski Jarosław Grzegorz,
283. Kaczmarek Edward Stanisław,
284. Karbownik Andrzej,
285. Knozowski Marek Andrzej,
286. Kozłowski Konrad Szczepan,
287. Kubiak Kazimierz,
288. Kuchmistrz Józef,
289. Kuczyński Marian,
290. Kuliński Wojciech Jerzy,
291. Lipiński Antoni Roch,
292. Listewnik Eugeniusz,
293. Ludziejewski Czesław,
294. Machalski Zenon,
295. Malanowski Eugeniusz,
296. Mazur Marian,
297. Morawski Eugeniusz,
298. Paczkowski Jan,
299. Paliwoda Zenon,
300. Palmowski Jan Zbigniew,
301. Rosiński Łukasz,
302. Stefański Ryszard,
303. Talar Jerzy,
304. Witkowski Andrzej Grzegorz,
305. Witulski Eugeniusz,
306. Wysocki Jan,
307. Wzorek Stanisław, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
308. Bartosiński Paweł,
309. Beyer Tadeusz Antoni,
310. Cichowicz Marek,
311. Czerwiński Jacek,
312. Dąbkowski Krzysztof Roman,
313. Gałązkiewicz Zdzisław Władysław,
314. Głowski Marek,
315. Goździalski Benedykt,
316. Jaworski Marian Zbigniew,
317. Kopistecki Roman Piotr,
318. Kowalski Jan Andrzej,
319. Krężelewski Krzysztof Stanisław,
320. Krzewina Zdzisław Franciszek,
321. Kubik Bogdan,
322. Łukaszczyk Mieczysław Antoni,
323. Mańkowski Jan Mikołaj,
324. Maszkiewicz Henryk,
325. Matłosz Marek Michał,
326. Matura Janusz Ryszard,
327. Meger Józef,
328. Organiściak Roman,
329. Pekrul Jerzy,
330. Płuciennik Zbigniew Bogdan,
331. Poniewierski Kazimierz,
332. Przeździęk Stefan,
333. Romanowski Ryszard Henryk,
334. Rudalski Ireneusz,
335. Rybczyński Marek,
336. Szafrański Bolesław,
337. Szczęsny Adam,
338. Talarowski Zbisław,
339. Theus Bernard,
340. Traczyk Kazimierz,
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI po raz drugi
346. Różycki Andrzej Roman, ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
347. Basak Waldemar Marcin,
348. Janiszewski Jerzy Andrzej,
349. Paluszkiewicz Hanna Ewa,
350. Porowska Bogumiła Janina,
351. Warcholiński Krzysztof,
352. Wrzos Adela Marianna, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
353. Czarnomska Anna,
354. Elert Elżbieta,
355. Hajduk Alina Józefa,
356. Kot Zbigniew Zenon,
357. Łobocki Józef Wacław,
358. Machałek Marian Kazimierz,
359. Styżaj Zofia,
360. Szachnik Ryszard,
361. Tusz Jerzy Andrzej,
362. Wójcik Stanisław,
363. Zakrzewski Mieczysław,
364. Zezula Maria Stanisława, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
365. Dulbas Marzena Jolanta,
366. Korżan Mieczysław,
367. Krawiec Krzysztof Wojciech,
368. Kwaśniewska Krystyna Karolina,
369. Lewczyk Andrzej,
370. Lipińska Monika Maria,
371. Płonka Aleksander,
372. Roszkowski Dariusz,
373. Skupińska Krystyna Róża,
374. Szczerbicka Mieczysława Elżbieta, za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
375. Góra Józef,
376. Górczyński Józef,
377. Jędruchniewicz Stanisław Andrzej,
378. Korulczyk Witold,
379. Kukawski Jan,
380. Leszcz Franciszek,
381. Tatara Henryk, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
382. Ambroziak Andrzej,
383. Bojarczuk Józef Tadeusz,
384. Chwalczuk Ryszard Zdzisław,
385. Dudkiewicz Marian,
386. Hałajko Henryk Jan,
387. Kusznerczuk Jan,
388. Murawski Romuald Andrzej,
389. Paździor Jacek Jan,
390. Rębek Jerzy,
391. Romanek Henryk Stanisław,
392. Sobieszek Kazimierz Włodzimierz,
393. Wójcik Józef, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
394. Bartosiewicz Adam Mikołaj,
395. Bondaruk Sławomir,
396. Bujnowska Alina Maria,
397. Dziwisz Stanisław Piotr,
398. Gogół Sławomir Andrzej,
399. Horbowiec Krzysztof Zenon,
400. Jastrzębski Józef,
Monitor Polski Nr 42 — 2177 — Poz. 618
401. Kurowski Adam Lucjan,
402. Lesiuk Wojciech,
403. Łaski Jan Stanisław,
404. Szołucha Zbigniew Ryszard, za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, za osiągnięcia w pracy zawodowej SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
Teresa Barbara,
450. Rawski Wojciech Jacek,
451. Sajewicz Maciej Stefan,
452. Strzelecki Andrzej, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
453. Barałkiewicz Andrzej Henryk,
454. Haber Marek Mikołaj,
455. Zajda Krystyna Helena, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
405. Głuszak Andrzej Władysław,
406. Michalik Marek Stanisław,
407. Olesiejuk Marian, za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
408. Turyk Ryszard Antoni, na wniosek Wojewody Łódzkiego za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
409. Baran Zygmunt,
410. Dylik Zygmunt,
411. Woźniak Tadeusz Jacek, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
412. Barszcz Witold Waldemar,
413. Bogusz Mieczysław Jan,
414. Burzyński Józef,
415. Charążka Mikołaj Jan,
416. Chojecki Jan Tadeusz,
417. Famulski Kazimierz,
418. Figiel Włodzimierz Antoni,
419. Fisiak Wiesław Franciszek,
420. Gajewski Mieczysław,
421. Graczyk Leonard,
422. Grala Henryk,
423. Kaźmierczak Stanisław,
424. Klimczyński Kazimierz,
425. Kowara Andrzej,
426. Kwiatkowski Jarosław,
427. Łopata Kazimierz,
428. Organka Czesław,
429. Rosa Józef,
430. Warzywoda Józef Tadeusz,
431. Wódka Mieczysław, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
432. Figat Krzysztof Andrzej,
433. Franczyk Krzysztof,
434. Grzegorek Stefan,
435. Idziński Stanisław,
436. Jarczyński Dariusz Grzegorz,
437. Kozłowski Ryszard,
438. Łukawski Marek,
439. Malarczyk Marek Zdzisław,
440. Szatkowski Stefan,
441. Szczudło Michał,
442. Szóstakiewicz Jerzy, na wniosek Wojewody Małopolskiego za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI po raz drugi
443. Bednarz Jacek,
444. Chadziński Stefan Andrzej, ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
445. Bernacki Tadeusz,
446. Jawor Jacek,
447. Koziana Anna,
448. Machoczek Bożena Irena,
449. Nowak
456. Baczewski Janusz Wojciech,
457. Kościelniak Krzysztof Antoni, na wniosek Wojewody Pomorskiego za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
458. Freimuth Gerhard,
459. Głowienka Jan Paweł,
460. Gromowski Jan Bronisław,
461. Grzegowski Józef,
462. Hasse Alojzy Ignacy,
463. Jankowski Maksymilian,
464. Kalkowski Kazimierz Jan,
465. Kąkol Benon,
466. Konkel Bernard,
467. Liedtke Jan,
468. Meier Genowefa Irena,
469. Michalski Wojciech Antoni,
470. Redmer Jan Piotr,
471. Schulz Jan Adam,
472. Skierka Jan Kazimierz,
473. Steiniger Manfred Piotr,
474. Sychowski Teofil,
475. Sztyber Julian,
476. Urbaniak Henryk,
477. Ziółkowski Jerzy, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
478. Baranowski Stanisław,
479. Bisewski Franciszek Brunon,
480. Byczkowski Alojzy,
481. Chylicki Tadeusz,
482. Czerski Bogumił Bronisław,
483. Deptulski Mieczysław,
484. Domeracki Sławomir,
485. Drobiński Czesław,
486. Grabowski Grzegorz,
487. Góra Ireneusz,
488. Kinowski Henryk Mieczysław,
489. Kmieciak Jacek Marian,
490. Kobus Edmund Klemens,
491. Lass Stanisław,
492. Mąkosa Kazimierz,
493. Pakur Brunon,
494. Paszotka-Lipiński Brunon Jan,
495. Patoka Stanisław,
496. Pirch Jerzy,
497. Pruski Bogumił,
498. Pyszka Władysław Wiktor,
499. Skonieczka Sylwester,
500. Szulca Brunon,
501. Âwiatczyński Mieczysław,
502. Zawartka Mieczysław,
503. Zawistowski Jan,
504. ˚arnowski Mieczysław Władysław, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
505. Aszyk Czesław,
506. Bela Piotr Leszek,
507. Bulczak Alfons,
508. Czerwionka Andrzej,
509. Czerwionka Kazimierz,
510. Domaszka Marek,
511. Drobiński Edward,
512. Gackowski Jerzy Bogdan,
513. Hasse Jarosław Józef,
514. Jacewicz Jan,
515. Kamiński Stanisław Czesław,
516. Kanczuga Józef,
517. Krzyżyński Zenon Adam,
518. Kwiecień Lechosław,
519. Marczyński Marek,
520. Mazurek Jerzy,
521. Nachyła Bożena,
522. Pacuła Michał,
523. Paczuła Antoni Andrzej,
524. Radawiec Stefan Józef,
525. Reszczyński Stanisław,
526. Sikora Ryszard Stefan,
527. Skrycki Jan,
528. Stencel Zdzisław,
529. Sygnowski Jan,
530. Szczepaniak Marian,
531. Szyszka Zbigniew,
532. Wróblewski Adam Stanisław,
533. Zimnoch Janusz,
Monitor Polski Nr 42 na wniosek Wojewody Âląskiego: — 2178 — Poz. 618
za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
534. Banasik Henryk,
535. Grzesiak Stanisław,
536. Kochel Bernard, SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
547. Markowska Urszula, za zasługi w pracy zawodowej na rzecz ochrony zabytków: SREBRNYM KRZY˚EM ZASŁUGI
548. Cedro Janusz Czesław, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
537. Hejno Tadeusz,
538. Skowronek Piotr, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
539. Cendal Zygmunt,
540. Chyra Józef,
541. Kotas Ryszard,
542. Olczyk Stanisław,
543. Pilarz Jan, za wzorowe, wyjątkowe sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
544. Wrońska Dorota Maria, BRĄZOWYM KRZY˚EM ZASŁUGI
545. Kulesza Władysław, na wniosek Wojewody Âwiętokrzyskiego: za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej: ZŁOTYM KRZY˚EM ZASŁUGI
546. Dubik Marek Grzegorz, na wniosek Wojewody Âląskiego za zasługi w ratowaniu życia i mienia MEDALEM ZA OFIARNOÂå I ODWAG¢
554. Antończak Krzysztof Grzegorz,
555. Banasik Mariusz. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski
551. kpt. mar. Bajer Tomasz Eugeniusz,
552. kpt. mar. Okuljar Grzegorz Mariusz,
553. por. mar. Olejniczak Krzysztof,
549. Wojtasik Zbigniew,
550. Zub Jerzy Mieczysław, na wniosek Ministra Obrony Narodowej za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego KRZY˚EM ZASŁUGI ZA DZIELNOÂå
Monitor Polski Nr 42, poz. 618 z 2003 - pozostałe dokumenty: |
---|
Monitor Polski Nr 42, poz. 635 z 20032003-09-05
Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 1 września 2003 r. w sprawie przyjęcia zawiadomień o zamiarze zgłoszenia przez komitety wyborcze partii politycznych kandydata na senatora oraz zawiadomień o utworzeniu koalicyjnego komitetu wyborczego i komitetów wyborczych wyborców
Monitor Polski Nr 42, poz. 634 z 20032003-09-05
Obwieszczenie Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z dnia 25 sierpnia 2003 r. w sprawie wskaźnika cen dóbr inwestycyjnych za II kwartał 2003 r.
Monitor Polski Nr 42, poz. 633 z 20032003-09-05
Obwieszczenie Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z dnia 20 sierpnia 2003 r. w sprawie wysokości składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie w IV kwartale 2003 r.
Monitor Polski Nr 42, poz. 632 z 20032003-09-05
Obwieszczenie Ministra Nauki z dnia 21 sierpnia 2003 r. w sprawie wykazu jednostek organizacyjnych uprawnionych do przeprowadzania doświadczeń i testów na zwierzętach
Monitor Polski Nr 42, poz. 631 z 20032003-09-05
Obwieszczenie Ministra Finansów z dnia 19 sierpnia 2003 r. w sprawie wysokości kwoty wymienionej w art. 262 par. 1 ustawy - Ordynacja podatkowa
Monitor Polski Nr 42, poz. 630 z 20032003-09-05
Zarządzenie Nr 76 Prezesa Rady Ministrów z dnia 3 września 2003 r. w sprawie nadania statutu Ministerstwu Kultury
Monitor Polski Nr 42, poz. 629 z 20032003-09-05
Zarządzenie Nr 75 Prezesa Rady Ministrów z dnia 2 września 2003 r. w sprawie Międzyresortowego Zespołu do Spraw Kontroli Cen na Leki Pochodzące z Importu
Monitor Polski Nr 42, poz. 628 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 3 maja 2003 r. o nadaniu orderu
Monitor Polski Nr 42, poz. 627 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 3 maja 2003 r. o nadaniu orderów
Monitor Polski Nr 42, poz. 626 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 30 kwietnia 2003 r. o nadaniu orderu
Monitor Polski Nr 42, poz. 625 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 29 kwietnia 2003 r. o nadaniu orderów i odznaczeń
Monitor Polski Nr 42, poz. 624 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 28 kwietnia 2003 r. o nadaniu odznaczeń
Monitor Polski Nr 42, poz. 623 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 28 kwietnia 2003 r. o nadaniu orderów
Monitor Polski Nr 42, poz. 622 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 25 kwietnia 2003 r. o nadaniu odznaczeń
Monitor Polski Nr 42, poz. 621 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 25 kwietnia 2003 r. o nadaniu orderów i odznaczeń
Monitor Polski Nr 42, poz. 620 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej polskiej z dnia 24 kwietnia 2003 r. o nadaniu orderów i odznaczeń
Monitor Polski Nr 42, poz. 619 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 24 kwietnia 2003 r. o nadaniu orderu
Monitor Polski Nr 42, poz. 617 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 23 kwietnia 2003 r. o nadaniu orderów
Monitor Polski Nr 42, poz. 616 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 17 kwietnia 2003 r. o nadaniu orderów i odznaczeń
Monitor Polski Nr 42, poz. 615 z 20032003-09-05
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 15 kwietnia 2003 r. o nadaniu odznaczeń
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.