Koszt wyrobienia duplikatu prawa jazdy

Pytanie:

" Ile wydanie nowego prawa jazdy, stare niestety zgubiłem? Nie mam teraz za dużo gotówki. Jak zrobić to najmniejszym kosztem?"

Odpowiedź prawnika: Koszt wyrobienia duplikatu prawa jazdy

Do uzyskania wtórnika (duplikatu) prawa jazdy niezbędne będzie złożenie w odpowiednim wydziale starostwa wniosku o wydanie wtórnika prawa jazdy, zdjęcia o wymiarach 3,5x4,5 cm ( bez nakrycia głowy i ciemnych okularów, lewy półprofil z widocznym lewym uchem ), dowodu uiszczenia opłaty za wydanie prawa jazdy w wys. 70 zł, dowodu uiszczenia opłaty skarbowej w wysokości 10 zł, oraz okazanie dokumentu tożsamości.


Michał Włodarczyk

Radca prawny

Zajmuje się sprawami osób fizycznych jak również przedsiębiorców. Posiada rozległe doświadczenie w poradnictwie w sprawach życiowych osób fizycznych jak również profesjonalnych problemów prawnych przedsiębiorców. Bazując na swoim doświadczeniu skutecznie doradza w sprawach osób fizycznych jak i przedsiębiorców zawsze dbając o praktyczną stronę problemów prawnych z jakimi zwracają się do niego jego klienci.

Skomentuj artykuł - Twoje zdanie jest ważne

Czy uważasz, że artykuł zawiera wszystkie istotne informacje? Czy jest coś, co powinniśmy uzupełnić? A może masz własne doświadczenia związane z tematem artykułu?


Masz inne pytanie do prawnika?

 

Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika