Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Wzory CV i listów motywacyjnych

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Mam pytanie, jak wygląda dopiska która należy umieścić na dole Cv ? To ma być coś o poufności danych osobowych? Czy ta sama klauzula ma być umieszczona na dole listu motywacyjnego?

  Odpowiedz Cytuj
 • Tak, ta klauzula ma być i w CV, i w liście motywacyjnym. Myślałam wcześniej, że tylko w CV, ale jak zamówiłam sobie CV i list do zrobienia, uświadomili mnie, że w liście motywacyjnym też taka informacja musi być. Swoją drogą, polecam firmę, w której robiłam swoje dokumenty aplikacyjne: http://cv.ca-team.pl/kreaktywnecv Jak ktoś sobie nie radzi, warto skorzystać z pomocy, zwłaszcza za w miarę korzystną cenę.
  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Regulacja uprawnień banku hipotecznego

  Jakie zasady warunkują bezpieczeństwo banku hipotecznego i w jakim akcie prawnym zostały zapisane?

 • Uprawnienia przysługujące na podstawie ustawy Prawo własności przemysłowej

  Jakie prawa przysługują uprawnionym na podstawie ustawy Prawo własności przemysłowej?

 • Stawka VAT na usługi projektantów ubiorów

  Tworzę grafiki, wzory haftów, loga, projekty ubiorów. Jaka stawka VAT obowiązuje na usługi świadczone w ramach 74.87 B (wg PKD)?

 • Dokumenty do KRS przy rejestracji spółki

  Ma powstać nowa spółka z o. o. w Polsce. Jej jedynym udziałowcem będzie norweska spółka akcyjna. Do założenia spółki z o. o. notariusz zażyczył sobie oryginału odpisu z norweskiego sądu rejestrowego spółek dotyczącego norweskiej spółki - wspólnika zakładanej spółki z o. o. żeby sprawdzić kto i jak może reprezentować norweska spółkę. Czy do rejestracji w KRS w Polsce nowej spółki z o. o. też konieczne będzie złożenie w KRS oryginału odpisu z norweskiego sądu rejestrowego spółek dotyczącego norweskiej spółki - wspólnika zakładanej spółki z o. o.?

 • Podpisy na dokumentach rejestracyjnych spółki

  Będzie założona spółka z o.o. W skład zarządu będzie wchodził prezes i członek zarządu - będzie to określone w akcie notarialnym założenia spółki. Członek zarządu nie będzie obecny. Reprezentacja jest jednoosobowa - każdy z członków zarządu może samodzielnie reprezentować spółkę. Czy prezes może sam zgłosić spółkę do KRS podpisując dokumenty zgłoszeniowe do KRS?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane