Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

ekstradycja do Polski

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Gdzie mozna uzyskac informacje o ekstradycji do Polski?Czy prokurator powinien wiedziec do ktorego miasta w Polsce zostal przewieziony podejrzany po ekstradycji z innego kraju?

    Odpowiedz Cytuj
  • Dzień dobry, polecam zapoznanie się z bezpłatnym poradnikiem pt. "Postępowanie ekstradycyjne", tu na pewno znajdzie Pani jakieś interesujące informacje: http://prawnikwniemczech.pl/pl/page/5/38/Ekstradycja_z_Niemiec
  • Reklama

  • A czy znacie jakiegoś radcę prawnego który specjalizuje się w uchylaniui i odraczaniu ekstradycji do polski? Chodzi o stosunkowo nieszkodliwe przestępstwo za które został wystawiony ENA.
  • A czy znacie jakiegoś radcę prawnego który specjalizuje się w uchylaniui i odraczaniu ekstradycji do polski? Chodzi o stosunkowo nieszkodliwe przestępstwo za które został wystawiony ENA. Jest wielu dobrych adwokatów którzy zajmują się tego typu sprawami. W Zabrzu z którego pochodzę Górnym Śląsku w sprawach ekstradycyjnych wyspecjalizował się Damian Tomanek. Wystarczy wysłać pełnomocnictwo - a on załatwi np dobrowolne poddanie się karze czy odroczenie wykonania kary. Możliwości jest dużo. Czasami są to błahe sprawy a czasami poważne jak pobicia, rozboje czy zabójstwo. W prawie wszystkich przypadkach efekt jest taki, że Pan Tomanek zdąży załatwić wszystko w kraju, a sąd w Londynie odmawia deproctacji.

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane