Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

czy musze zeznawac w sadzie podana jako swiadek w sprawie rozwodowej?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam....
    Mam taka sprawe..Zostałam powołana na swiadka w sprawie rozwodowej..Rozwodzi sie Lutka siostra mojego męza a na swiadka podał mnie maz Lutki. Nie wiem dlaczego akurat mnie byc moze dlatego,ze ja wiem o wielu sprawach które sie działy w tym małzenstwie..Chodzi o to czy ja musze zeznawac? Czy poprostu moge odmówic składania zeznan? Jesli moge odmówic to czy zrobic to moge pisemnie czy musze sie wstawic na sprawe?


    Dziekuje

    Odpowiedz Cytuj
  • http://www.best-businessman.ru/
    Wysłany: 2017-04-24 11:28:42

    ????? ?????????? ?????. ????? ?????????? ? ????.???? ????? ??? ?? ?????? ???????? ?????. ?????? ????? ?????? ????????? ? ??? ??????????? http://www.best-businessman.ru Russian literature is free. online Library http://www.best-businessman.ru ?????? ????? ?????? ????????? ? ??? ??????????? http://kniga-onlain.ru/ ??????? ? ??????? ??????? http://country-food.ru/ ????? ??????? ??? ?????????? http://photoshop-gid.ru/ ????????? ?????? ????????? ? ??? ??????????? http://onlain-kniga.ru/ ??????? ?????????? ??????? ?????? ????? ? ??????? http://life-moscow.com/
  • Reklama

  • http://www.best-businessman.ru/
    Wysłany: 2017-04-25 19:24:06

    ????? ?????????? ?????. ????? ?????????? ? ????.???? ????? ??? ?? ?????? ???????? ?????. ?????? ????? ?????? ????????? ? ??? ??????????? http://www.best-businessman.ru Russian literature is free. online Library http://www.best-businessman.ru ?????? ????? ?????? ????????? ? ??? ??????????? http://kniga-onlain.ru/ ??????? ? ??????? ??????? http://country-food.ru/ ????? ??????? ??? ?????????? http://photoshop-gid.ru/ ????????? ?????? ????????? ? ??? ??????????? http://onlain-kniga.ru/ ??????? ?????????? ??????? ?????? ????? ? ??????? http://life-moscow.com/
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane