Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Problem z siostrą - zabrała wszystkie pieniądze po mamie - POMOCY!!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam,
  moja mama zmarła 4 lata temu. Nie zostawiła testamentu i nie było podziału majątku. Dom po mojej mamie zamieszkuje moja siostra, wcześniej mama kupiła mi i mojemu bratu mieszkania, dlatego uważaliśmy, że nie będziemy o część domu się spierać. Jednak dowiedziałam się kilka dni temu, że na koncie bankowym mojej mamy zostało dużo pieniędzy, o czym nie poinformowała nas siostra (ona opiekowała się mamą i miała pełnomocnictwo). Na koncie była spora suma i zajęła się nią moja siostra. Czy jest szansa, aby po tylu latach wnieść do sądu o podział majątku?


  Odpowiedz Cytuj
 • Elżbieto, jestem w podobnej sytuacji i też zastanawiam się, jakie kroki podjąć. Trochę boję się, że taka sytuacja może rozbić rodzinę, u mnie mój brat przejął pieniądze po rodzicach, ale z drugiej strony dręczy mnie to tak bardzo, że trudno mi z nim utrzymywać poprawne stosunki.. Moi rodzice umarli 2 lata temu i procesu spadkowego nie było. Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno.

 • Reklama

 • W mojej ocenie jak najbardziej można ruszyć te sprawy. Ja korzystałem w mojej sprawie spadkowej jednak z fachowej pomocy. Sam bym sobie nie poradził. Polecam adw. Piotra Meller 502-199-050. Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Walczyłem o zachowek i udało mi się. Ale łatwo nie było. Jednak dobrze trafiłem i też z polecenia.
 • gość
  Wysłany: 2017-02-07 16:55:18

  ha ha
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane