Do obsadzenia w urzędach skarbowych jest 69 stanowisk w całym kraju. Zainteresowani mają czas do czwartku, 9 lipca, na przesłanie zgłoszenia do konkursu. Wraz z nim kandydaci muszą złożyć kwestionariusz ze zdjęciem, zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu w urzędzie lub organie podległym ministrowi finansów, a także odpisy lub potwierdzone za zgodność z oryginałem kopie świadectw pracy oraz dokumentów określających poziom i kierunek wykształcenia. Wymagane są również oświadczenie o niekaraniu zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, a także pisemna zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego na podstawie przepisów o ochronie informacji niejawnych. Potrzebne jest też oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Poszukiwanie nowych naczelników Urzędów Skarbowych
Powiązane artykuły
Wypowiedzenie umowy o pracę 2025 - kompletny przewodnik prawny
Wszystko o wypowiedzeniu umowy o pracę w 2025 roku: okresy wypowiedzenia, forma elektroniczna, ochrona przed zwolnieniem. Praktyczny przewodnik z najnowszymi przepisami."
Jakie są sposoby realizacji weksla?
Szybkie uzyskanie gotówki jest niezwykle ważne dla sprawnie działającego przedsiębiorcy. Niekiedy przynajmniej już samo zaspokojenie części wierzytelności jest zasadniczym czynnikiem pozwalającym (...)
Rozwiązanie umowy o pracę przez pracodawcę za wypowiedzeniem
Wypowiedzenie to tryb, który daje pracownikowi – w okresie wypowiedzenia – szansę na przygotowanie się do zakończenia współpracy. Dowiedz się, kiedy i jak pracodawca może (...)
Uznanie dziecka 2025 - Procedury, Warunki i Skutki Prawne
Kompletny przewodnik po uznaniu dziecka w 2025 roku. Procedury, warunki, skutki prawne i praktyczne wskazówki.
Mikrorachunek podatkowy od 1 stycznia
Od 1 stycznia 2020 r. PIT, CIT i VAT zapłacisz do urzędu skarbowego wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego (mikrorachunku podatkowego). Swój numer mikrorachunku możesz (...)
Uporczywe nękanie - stalking: co grozi stalkerowi w 2025 roku?
Kompletny przewodnik po przepisach dotyczących stalkingu w Polsce. Dowiedz się, co grozi za uporczywe nękanie według art. 190a Kodeksu karnego, jak się bronić przed stalkerem i jakie są aktualne (...)
Dodatek energetyczny - Komu się należy i jak dostać dodatek energetyczny?
Dodatek energetyczny przyznaje wójt, burmistrz lub prezydent miasta, w drodze decyzji, na wniosek odbiorcy wrażliwego energii elektrycznej.
Kiedy apelacja jest zasadna? - Podstawy apelacji w procesie cywilnym
Kiedy można wnieść apelację? Poznaj podstawy apelacji w procesie cywilnym 2025. Wymagania, terminy, zarzuty, nowe fakty i dowody w apelacji. Poradnik prawny.
W jaki sposób uniknąć rozwiązania umowy o pracę?
Kryzys i związane z nim osłabienie gospodarki sprawiają, że firmy osiągają coraz niższe obroty. Skoro spada sprzedaż, to tym samym spada zapotrzebowanie na siłę roboczą. Aby obniżyć koszty (...)
Zasady ogólne Prawa przedsiębiorców
Dzięki zasadom ogólnym w Prawie przedsiębiorców wyrażone zostały wartości, naktórych muszą się opierać relacje między biznesem i administracją. Są one dla prawa gospodarczego (...)