Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Rachunek co etap czy jeden na koniec?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam wszystkich, mam zamiar wykonać zlecenie dla klienta (stworzenie strony www, umowa o dzieło ). Klient (prowadzi DG, ja nie) chciałby mieć możliwość rozliczania się etapami. Będzie to wyglądało tak:

    Zaliczka 30% wartości netto dzieła,
    Opłata za projekt graficzny 30% wartości netto dzieła,
    Opłata za zakodowanie strony www 40% wartości netto dzieła.

    I teraz moje pytanie: Czy MUSZĘ wystawiać rachunek co każdy etap, czy mogę wystawić jeden rachunek, na końcu, na całą kwotę? I czy powinienem wystawić rachunek tylko dla Zamawiającego, czy dla siebie też?

    Proszę o odpowiedź..

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane