Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Terrorysta czeczeński w Polsce bezkarny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Chciałbym poruszyć tu pewien wątek, bo ja tego za bardzo nie rozumiem. Ostatnio był w Polsce czeczeński terrorysta, nazywam go tak bo to wiedza powszechna, chodzi mi konkretnie o Zakajewa i nie za bardzo rozumiem, jak to jest możliwe, że został on od tak zwolniony z aresztu a jak ukradniesz bułkę w sklepie to pójdziesz siedzieć na 3 miesiące. Czy nasze prawo jest tak dziwnie skonstruowane, że winnego śmierci dzieci w Rosji się wypuszcza bez problemu? I to z przyzwoleniem naszych władz! NIE ROZUMIEM!

    Odpowiedz Cytuj
  • Nazywanie go terrorystą to gruba przesada, bo on nie uczestniczył w zamachach ani nie udowodniono mu udziału w przygotowaniach do zamachu. Dziwne jest to, że tak bez weryfikacji go wypuszczono opierając się na tym, że skoro ma on status uchodźcy w UK to w całej Unii nie powinien być zatrzymywany.. No nic, zobaczymy jak sprawa się rozwinie..

  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane