Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Alimenty w uk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam ! Mój partner ma syna jego była żona wyprowadziła się 200 mil od nas ona ma partnera mieszka z nim a zgłaszona jest jako samotna matka i pobiera benefity . On zarabia ok. 250 f-270f tygodniowo . Nie wiemy co mamy robić grozi mu ze puści go z torbami a niedługo chcemy się starać o dziecko

    Odpowiedz Cytuj
  • Witam. Mój partner ma 2 dzieci z poprzedniego związku. Do tej pory płacił miesięcznie 190? na dwoje.Teraz przyszła mu decyzja że alimenty wynosić będą 400? miesięcznie. Wzięli oni pod uwagę dochody z zeszłego roku gdzie zarobił 23tys?. Niestety przy naszej obecnej sytuacji finansowej nie jesteśmy w stanie dźwignąć takiego dodatkowego wydatku miesięcznie (mamy 2 swoich dzieci plus zadłużenia) Oczywiście chcemy płacić tzn mój partner chcę ale jest to dla niego za dużo. Była partnerka nie pozwala na zabieranie dzieci do nas przez co alimenty wzrosły ( do grudnia nie miała problemu z tym że dzieciaczki przebywały u nas czasami po 3-4 dni w tyg) Czy jest szansa jakoś to ugryźć?
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane