Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

pobyt dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • ITAM . MAM PYTANIE NIE MIESZKAM Z ŻONĄ KTÓRA ODESZŁA ZABIERAJĄC CÓRKĘ . SPRAWA O ALIMETY SIĘ ODBYŁA ZGODZILEM SIĘ NA KWOTE CO ŻONA ŻĄDAŁA TERAZ MA SIĘ ODDBYĆ SPRAWA O PRZYZNANIE OPIEKI NAD DZIECKIEM I WIDZENIA STARAM SIĘ WIDYWAĆ Z CÓRKĄ JAK NAJCZEŚIEJ A ŻONA CHCE WYZNACZYĆ MI WIDZENIA PONIEWAŻ JAK TO MÓWI "CHCE BRAĆ CÓRKE W DZIWNYCH GODZINACH " . A TE DZIWNE GODZINNY TO SĄ TE KTORE JESTEM PO PRACY LUB W WEEKENDY GDY JEJ NIE PASUJE IŻ SPEDZA W TEJ CHWILI CZAS ZE SWOIM "GACHEM".
    A PYTANIE DOTYCZĄCE TEJ SPRAWY TO . ZNAM MIEJSCE POBYTU CÓRKI KTORY ŻONA PODAŁA ALE JUZ JEJ NA MIEJSCU POBYTU NIE MA DRUGA NOC Z DZIECKIEM I NAWET NIE POINFORMOWAŁA MNIE GDZIE BEDZIE PRZEBYWAĆ Z CÓRKA . CO MOGE ZROBIĆ W TAKIEJ SYTUACJI NIE WIEM CZY CÓRKA TAM GDZIE JEST MA JAKIE KOLWKIEK WARUNKI TYPU ŁÓŻECZKO . CÓRECZKA MA DOPIERO 5 MIESIĘCY .

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.