Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Jakie konto bankowe wybrac ?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Dzień dobry,
  Jestem obecnie klientem mbanku. Posiadam tam rachunek osobisty i firmowy. Chciałbym zmienić bank bo czuje, że mbank nic mi nie daje. Oprocentowanie na rachunkach jest bliskie zeru. Możecie polecić inny bank który jest darmowy w prowadzeniu i ma sensowne oprocentowanie na rachunkach? Zastanawiam się nad kontem PKO BP za o zł myślicie że warto ? ewentualnie ING . Czytałem o nich tutaj jest http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ i wydaje mi się bardzo sensowna ta oferta, jaki jeszcze bank polecacie ?

  Odpowiedz Cytuj
 • Ja akurat mam mBank i jestem z niego zadowolona. A oprocentowanie o którym piszesz wszędzie jest na podobnym poziomie.
 • Reklama

 • Doradca
  Wysłany: 2017-08-20 13:06:15

  Z darmowych kont jest wiele Nestbank, Eurobank i mozesz je nawet założyć bez wychodzenia z domu. Zerkni http://tuznajdziesz.oferty-kredytowe.pl/kontaosobiste/porownanie-ofert/ jakie to proste. Banki oferuja darmowe konta bo coraz trudniej o nowych klientów
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane