Fundusze na inwestycje przedsiębiorstw w ramach RPO Województwa Dolnośląskiego

Odbyło się kolejne, piąte e-spotkanie skierowane do przedsiębiorców, na którym podejmowano tematykę możliwości pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej na inwestycje przedsiębiorstw w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Następne e-czaty będą kontynuowały tematykę RPO poszczególnych województw.

W najbliższą środę, 26 listopada, w godzinach 12.30-14.00 tematem e-spotkania będą „Możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na inwestycje przedsiębiorstwa w ramach RPO Województwa Dolnośląskiego

Na pytania uczestników odpowiadać będą Eksperci:

 • Agnieszka Skraba, Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca
 • Mariusz Sajnóg, Bank BPH


Zainteresowane osoby mogą wziąć udział w e-spotkaniu po zalogowaniu się na stronie:
http://fundusze-europejskie.pl/espotkaniabph.php

TERMINARZ kolejnych E-spotkań:

 • 03.12.2008 - Możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na inwestycje przedsiębiorstwa w ramach RPO Województwa Śląskiego
 • 10.12.2008 - Możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na inwestycje przedsiębiorstwa w ramach RPO Województwa Zachodniopomorskiego
 • 17.12.2008 - „Możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na inwestycje przedsiębiorstwa w ramach RPO Województwa Pomorskiego"


E-spotkania skierowane są do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Do udziału w projekcie zaproszono przedstawicieli Instytucji Wdrażających oraz Banku BPH, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. możliwości i zasad otrzymania dotacji unijnych na realizację projektów inwestycyjnych, oferty kredytowej na finansowanie przedsięwzięć objętych wsparciem pomocowym, zagadnień związanych z pomocą publiczną, sprawozdawczością, monitoringiem i kontrolą projektów dofinansowanych z Unii. Udział w e-spotkaniach to okazja do bezpośredniego zadawania szczegółowych pytań Ekspertom i uzyskania na nie odpowiedzi.

Patronat Honorowy nad cyklem objęło Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.  

Źródło: PKPP Lewiatan - www.pkpplewiatan.pl

Polub nas na Facebooku:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 14.1.2018

  Jak skorzystać z funduszy pożyczkowych i poręczeniowych?

  Nie wszystkie fimy, szczególnie na początku działalności mogą liczyć na kredyt „od ręki”. Banki wymagają historii kredytowej, określonego poziomu obrotów.W przypadku problemów (...)

 • 13.4.2018

  W kwietniu sięgnij po środki unijne

  W kwietniu startuje aż 48 nowych konkursów z Funduszy Europejskich skierowanych do przedsiębiorców. Mikro, mali, średni i duzi przedsiębiorcy mogą pozyskać środki na realizację swoich (...)

 • 29.3.2018

  Wsparcie z Planu Junckera

  Polska awansowała na 5. miejsce w UE pod względem wysokości wsparcia pozyskanego z Planu Junckera. Europejski Bank Inwestycyjny przeznaczył 2,9 miliarda euro (około 12,4 miliarda złotych) na polskie (...)

 • 17.8.2007

  Fundusze strukturalne UE w Polsce

  Fundusze strukturalne są instrumentem realizacji polityki regionalnej Unii Europejskiej, nazywanej również polityką strukturalną. Rolą funduszy strukturalnych jest zwiększanie spójności społecznej (...)

 • 25.1.2018

  Zaciskamy energetycznego pasa

  Rada Ministrów przyjęła „Krajowy Plan Działań dotyczący efektywności energetycznej”. Państwa członkowskie UE są zobowiązane przedkładać plany zawierające informacje (...)